Otrdiena, 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda

Apturēja Anglijas futbola grandu

Nepatīkamu zaudējumu izbraukumā UEFA Čempionu līgas grupu turnīra piektās kārtas spēlē piedzīvoja Londonas Arsenal, ar 0:2 zaudējot Portugāles Braga.

Londonas klubs zaudēja ne tikai trīs punktus, bet arī divus svarīgus pamatsastāva spēlētājus - savainojumus guva spāņu pussargs Sesks Fabregass un aizsargs Emanuels Ebuē. Par to sašutumu pauda Arsenal treneris Arsēns Vengers. «Tā ir mana vaina, ka Fabregass guva savainojumu. Pirms spēles nevēlējos sūtīt viņu laukumā, taču nolēmu riskēt, par to nācās samaksāt.» Pirmās apskates liecina, ka abi varētu nespēlēt divas līdz trīs nedēļas, tātad arī izšķirošo grupu turnīra kārtu, kurā Arsenal savā laukumā uzņems apakšgrupas pastarīti Belgradas Partizan.

Tuvu neveiksmei bija arī Chelsea. Laukumā sūtot otro sastāvu, Londonas klubs tikai četras minūtes pirms pamatlaika beigām izrāva uzvaru pār Slovākijas Žilina. Babatunde Bello pirmajā puslaikā izvirzīja vadībā Slovākijas klubu. Sapratuši, ka joki mazi, Chelsea otrajā puslaikā ar maiņām pastiprināja sastāvu un izrāva uzvaru, priekšlaikus nodrošinot sev pirmo vietu apakšgrupā.

Slovākijas klubam 1:3 pret Chelsea ir vairāk nekā cienīgs rezultāts, tomēr Žilina galvenais treneris Pāvels Hapals pēc spēles bija sašutis. «Esmu vīlies, jo mani puiši visu spēli cīnījās un bija tuvu lieliska rezultāta sasniegšanai, taču beigās veiksme nebija mūsu sabiedrotā.» Vaicāts, vai viņu apmierinātu neizšķirts, Hapals atbildēja apstiprinoši.

Londonas kluba galvenais treneris Karlo Ančeloti pēc spēles norādīja, ka apmierināts varēs justies tikai pēc kluba uzvaras Čempionu līgā. «Ja spēlēsim kā pirmajā puslaikā, tad mums nav izredžu uzvarēt. Ja darīsim to kā otrajā puslaikā, mums ir cerības iegūt šo trofeju savā īpašumā.»

Bez nosaukuma

E grupa
Roma - Bayern 3:2 (Borjelo 49. m., De Rosi 81., Toti 84. (11 m); Gomezs 33., 39.), Basel - Cluj 1:0 (Almerašešs 15.). Situācija: Bayern 12 punktu, Roma 9, Basel 6, Cluj 3
F grupa
Chelsea - Žilina 2:1 (Staridžs 51., Maludā 86.; Bello 19.), Spartak - Marseille 0:3 (Valbuena 18., Remī 54., Brandao 68.). Situācija: Chelsea 15, Marseille 9, Spartak 6, Žilina 0
G grupa
Ajax - Real 0:4 (Benzemā 36., Arbeola 44., Runaldu 70., 81. (11 m), Auxerre - Milan 0:2 (Ibrahimovičs 64., Ronaldinju 90.). Situācija: Real 13, Milan 8, Ajax 4, Auxerre 3
H grupa
Braga - Arsenal 2:0 (Mateuss 83., 90.), Partizan - Shakhtar 0:3 (Stepaņenko 52., Žadsons 59., Eduardu 68.). Situācija: Shakhtar 12, Arsenal 9, Braga 9, Partizan 0