Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Līderu trio riņķa dancis par labu intrigai

Otrajā LMT futbola virslīgas aplī nevienai komandai no līderu trio savstarpējās spēlēs nav izdevies izvairīties no zaudējuma. Sveikā cauri netika arī FK Ventspils, kas Liepājā zaudēja Metalurgam 1:2.

«Viņi mūs mīcīja...» čempionvienības galvenais treneris Romāns Grigorčuks, vērtējot spēli pirmajā puslaikā, lietas sauca īstajos vārdos. Taču pēc lielā pārtraukuma viesi bija aktīvāki, precīzāki, un divreiz Vīta Rimkus sitieni lika notrīcēt mājinieku sirdīm. Metalurgs spiedienu izturēja un minūtes laikā iekrāja divu vārtu pārsvaru (2:0). Maksimam Rafaļskim padevās tik spēcīgs šāviens no aptuveni 20 metriem, ka FK Ventspils vārtu vīrs Andris Vaņins knapi pakustējās. Mirkli vēlāk pēc Intara Kirhnera centrējuma soda laukumā Pāvels Mihadjuks kā nākas netrāpīja bumbai, un Ģirts Karlsons vārtu priekšā nolikto dāvanu eleganti «iesaiņoja» - 2:0. Ventspilnieka Grigorija Čirkina rezultatīvajam sitienam turpinājuma nebija (1:2).

«Ventspilnieki varēja izraut uzvaru, taču parādījām raksturu, cīnījāmies līdz spēku izsīkumam un uzvaru nosargājām,» Metalurga galvenais treneris Rīdigers Abramčiks uzslavēja padotos par grūtā cīņā gūtiem trim punktiem. Ņemot vērā, ka Skonto šajā aplī uzvarēja Metalurgu, bet zaudēja FK Ventspils, līderu trio savstarpējos rēķinos šoreiz neviens nepalika bešā.

Trešajā vietā esošajam Skonto atpalikšana no līderiem atkal sarukusi līdz četriem punktiem, jo izdevās sakaut Rīgas Daugavu 6:0. Trīs vārtus guva Ivans Lukjanovs, kurš ar 14 goliem nu ir rezultatīvākais LMT virslīgā.

Tikpat trāpīgs bija Jurģis Kalns, un FK Jūrmala-VV uzveica Blāzmu 3:0. Olimps/RFS un Dinaburg cīnījās 1:1.

Bez nosaukuma

Vārti: Rafaļskis (53.), Karlsons (54.); Čirkins (69.). Brīdināti: Jemeļins, Ivanovs, Kļava; Čirkins, Kačanovs, Cigirlašs. Tiesnesis: A.Anufrijevs. Skatītāji: 2300.

Tranzīts 15 0 7 8 9-26 7
Rezultatīvākie: Ivans Lukjanovs 14 (Skonto), Kristaps Grebis 12, Ģirts Karlsons 10 (abi Metalurgs), Vīts Rimkus 9 (FK Ventspils), Vladimirs Dvališvili 8 (Skonto), Grigorijs Čirkins 7 (FK Ventspils), Jurģis Kalns 7 (Jūrmala-VV).
26.VI: Daugava - Metalurgs, Blāzma - Dinaburg. 27.VI: Olimps/RFS - Skonto, Tranzīts - Jūrmala-VV.

Vārti: Kļimovs (57.); Krjauklis (33.). Brīdināts: Klimovičs (Olimps/RFS). Tiesnesis: S.Braga. Skatītāji: 150.

Vārti: Kalns (13., 37., 39.), 11.min. Kalns nerealizēja 11 m; 90.min. O.Semjonovs nerealizēja 11 m. Brīdināti: Toress, Žatkins; Jukšs, Jermakovs, Protustins, Kaļva. Tiesnesis: A.Sipailo. Skatītāji: 200.

Vārti: Blanks (1.), Lukjanovs (35., 59. - 11 m, 73.), Semjonovs (83.), Dvališvili (90.+2.). Brīdināti: Perepļotkins, Mingazovs; Žuļevs. Tiesnesis: A.Treimanis. Skatītāji: 150.