Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Bankas sabrukuma mācība

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Mara Brige
Kurš veido ačgārnu banku darbību? Vai tās cūciņas, kuras ved vecenīte aiz sevis tajā skaistajā Jaungada kartiņā?
Mara Brige
Šonedēļ veicu maksājumus par dzīvokli. Kad veicu kārtējo maksājumu, man pazvanīja paziņa pa telefonu, bankas konts bija vaļā internetbankā. Pēkšņi zvans pārtrūka, ķerkstēšana sākās un kaut kāda saruna angļu valodā bija dzirdama, maksājums arī pārtraucās- nobruka nepabeigts. Pēc tam izlasīju epastā no Lattelekom, ka esot bijis strāvas pārrāvums. Lattelekom atvainojās. Bet kā ar mana konta drošību? Otrs piemērs. 23.08.2019. uz SEB banku nevarēju pazvanīt, jo priekšā bija balss ieraksts angļu valodā. Uz bankas vizītkartes tak ir 4 telefona numuri un visos priekšā bija ieraksts angļu valodā, lūdzot nosaukt klienta numuru. Par kādu drošību bankā var būt runa šādā situācijā?
Divas iespējas
D
Vai nu Magda ir muļķe, vai arī viltīga bet visiztapīgākā Kariņa galma sulaine. Pēc Magdas "pensionāri paši vainīgi" loģikas: ja Magdu izvaros, viņa pati būs vainīga, jo gāja pa nepareizo Rīgas ielu.
Pareizaisjautājums
P
Vai mācība ko iemācīs?
prokurors Vioriks
p
Saprātīgā te atradusies
Irlielāmērāticams
I
ka skaidras naudas aizliegums ir plats solis vispasaules robotizētās diktatūras virzienā. Tas ir tas pats, kā mēģinājums amerikāņu tautai atņemt ieročus, aizsedzoties ar liekulīgiem argumentiem par cilvēku drošību.
Poļitičeskijs
P
Ir labi cilvēki, bet nelabas partijas. Ir labas partijas, bet nelabi cilvēki. Šis (Vj.Dombrovskis) ir tas gadījums.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vecās Eiropas klusā sacelšanās?(9)

Nedēļas sākumā ar interesantiem un, ļoti ticams, visas Eiropas nākotnei nozīmīgiem paziņojumiem nāca klajā Eiropas Savienības (ES) augstais pārstāvis ārlietās un drošības politikas jautājumos Žuzeps ...

Izkustināt "svētās govis"(10)

Nesenā ziņa Latvijas mediju vidē par portāla LA.lv iekļaušanos Rīga TV24 struktūrā rada vairākus neatbildētus jautājumus. Konkurences padome sola darījumu vēl izvērtēt.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē