Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Līdz ar Covid-19 ierobežošanas plānu tikpat svarīgi ir definēt ilgtermiņa ekonomiskos risinājumus

Ir plāns pandēmijas ieilgšanas gadījumam?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Kristina
K
Visi ar Aids slimie dzīvo starp mums un kaut gan pret to nav vakcīnas,Aids dēļ neviens nav ieviesis ierobežojumus .Arī šī pandēmija ir feiks,lai aizņemtos no Pasaules bankas kredītus un uzkrautu latviešiem %!
reptilis
r
Nekādi ekonomikas ierobežojumi nebūtu vajadzīgi,ja amatpersonas rīkotos adekvāti un pārdomāti - visiem ,kuri atgriežās no ārzemēm veic ātros testus ...tiem ,kuri inficēti ,karantīna. Veselajiem -uz darbu. Pie visām slimnīcām ātrie testi atklātie inficētie uz karantīnu ,bet pārējie var turpināt veikt ārstnieciskās procedūras. Inficētos ārstē atsevišķās noteiktās slimnīcās. Bet ātros testus valdība neatļāva 3nedēļas...3nedēļas! Un pats galvenais -sargāt vecos un slimos cilvēkus no inficētajiem. Pārējiem - uz darbu.
Kristina
K
Un parejos notestē uz antivielām,joKovids (=SARS) ievazāts Latvijā ,kopš Sars rašanās laika,daudzi jau pārslimojuši,daudzi mirusi,daudzi kļuvuši imūni(antivielas asinīs)). Melīgā infetoloģijas vadītaja slepj šos statistikas datus -cik pēdējos gados mirusi Latvija no Sars.Nav iespējams to neievazāt ,ja vaļā robežas.
  • 0
  • 0
Pareizaisjautājums
P
A pasaules gala plāns jums ir? Ko?!
Pipars
P
Nav jau tev tā kopskata Guntar...! Iet karš starp finansistiem un globālo eliti kuras pusē ir Tramps Putins Sidzeņpins. Iet karš par FRS kontroli starp finansistiem (FRS akcionāriem) un Trampa aizmuguri. Uz šī fona redzam ka valstīs kur finansitiem (libelārais projekts) ir liela ietekme koronovīrusa histērija sit nenormāli augstu vilni...! Iemesls ir vienkāršs finansistiem nav atpakaļceļa, vai nu viņi uzvarēs un attiecīgi Trampu ASV uz nākamo termiņu neievēlēs, tad viņi saglabās kontroli pār FRS, vai nu pretējā gadījumā viņi zaudēs visu...!!! Tieši tādas pašreiz ir likmes!!! Tāpēc runāt par plāna esamību pandēmijas ieilgšanas gadījumam ir absolūti tukšs pasākums... jo pasaules finansistiem un viņu cilvēkiem visu pasaules valstu valdībās kas kuri šai pasaule elišu karā iet uz visu banku šādu plānu... NEVAJAG... he he!!! Tā viš i.. Guntar! Redzi pasaule ir sarežģītāka nekā daudziem liekās
Krējums Saldais
K
Papildinot Piparu- Ja par Latviju un Coronu, tad Rādās, ka valdībai beidzot jāsaka patiesība par Covid-19. Vislabāk tas noformulēts S.Veinbergas intervijā ar vienu zviedru ārstuTv.Net. Divi citāti: "Visi izslimos Covid-19. Agrāk vai vēlāk. Epidēmija beigsies brīdī, kad 70% no visiem iedzīvotājiem būs izslimojuši tieši šo vīrusu." . . . "Mēs, ārsti, labi zinām, ka ir tikai divi ceļi: vakcinācija vai izslimošana. Cita jeb trešā ceļa vispār nav..." . . . Viss pārējais - izplatība, visādi koeficenti, karantīnas, distancēšanās un noteikumi ir tikai instrumenti, lai nebūtu uzliesmojuma pīķa, kad valsts un sabiedrība tiek paralizēta aiz tā, ka lielākā daļa ir slimi un neko nespēj darīt. Visa intervija: https://www.tvnet.lv/6959740/zviedru-arsts-pandemijas-laika-ir-tikai-divi-celi-tresa-nav. . .
  • 12
  • 3
Pipars
P
Teikšu vēl vairāk Latvijā nevienam novadam jau 3 gadus nav civilās aizsardzības plāna... nav un viss, jo lai jaunie novadu plāni varētu tikt uzrakstīti ir vajadzīgs arī jaunais valsts civilās aizsardzības plāns.... (nu un novadu reforma šeit arī nes zināmu haosa piedevu) he he... savukārt vecie plāni vairs nav aktuāli...! Latvijai jaunais civilās aizsardzības plāns Ivara Nakurta vadībā tiek rakstīts un rakstīts... redzam nu itkā viņu tūlīt tūlīt pieņems un akceptēs, bet atkal kaut ko jāpielabo... atkal laiks iet un iet...! Saproti Guntar... sabotāža gadiem notiek augstākajos varas līmeņos... a tu te mums ar nopietnu sejas izteiksmi uzdod panaivu un mani nedaudz uzjautrinošu jautājumu...!
  • 7
  • 2
Krējums Saldais
K
"Ir plāns pandēmijas ieilgšanas gadījumam?". . . . . Varbūt jāsāk ar to, vai ir plāns Latvijai? ES esam, NATO esam, tālāk? 400.000 aizbrauca, kāda puse atgriezās, tālāk? Nodokļi lieli, OIKs dzīvāks par mūžam dzīvo Iļjiču, klerku skaits uz dvēseli lielākais visā ES. Valsts izdevumi pieaug, ieņēmumi krītas. Ko tālāk? Covids tikai skaidri un gaiši pierādīja, ka ar tūrismu, viesu namiem un pliku mākslu valsti neuzcelsi - vajag kaut ko ražot...
Kristina
K
Plāns ir . Izstaties no ES(jewroup) ,KURA IZNĪCINA LATVIEŠUS!
  • 0
  • 0
Pravietisnejaukais
P
Plāns? Vai jums ir plāns? Tā tiek jautāts cilvēkiem, kuri parasti neko nezina tālāk par šovakaru. Vai tad lielākā šī mirkļa problēma nav tieši tas, ka visi PLĀNI ir sabrukukuši , kā kāršu namiņi? Ko nu? Stādam atkal jaunus plānus?
Horošijs
H
Vīruss aizies, krīze - nē.
Vēl jau var paspēlēt durakus
V
un izrādīt savu svarīgumu līdz ekonomika pilnībā nosēžas uz grunts. Kad vairs nebūs ko ēst un sāksies nekontrolēta laupīšana, tad arī varētu sākt domāt par to bezjēdzīgo ierobežojumu atcelšanu

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vecās Eiropas klusā sacelšanās?(7)

Nedēļas sākumā ar interesantiem un, ļoti ticams, visas Eiropas nākotnei nozīmīgiem paziņojumiem nāca klajā Eiropas Savienības (ES) augstais pārstāvis ārlietās un drošības politikas jautājumos Žuzeps ...

Izkustināt "svētās govis"(7)

Nesenā ziņa Latvijas mediju vidē par portāla LA.lv iekļaušanos Rīga TV24 struktūrā rada vairākus neatbildētus jautājumus. Konkurences padome sola darījumu vēl izvērtēt.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē