Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Nekādas individuālas uzklausīšanas un iztaujāšanas mūsu topošajiem ministriem parlamentā nav

Pārņemt Eiropas pieredzi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Krējums Saldais
K
Kāpēc jāpārņem neefektīva un izmirstošu valstu pieredze? Labāk pārņemt kādu efektūvu āzijas pieredzi. Ķīnā, piemēram, korumpantus un lielzagļus publiski nošauj stadionos. Dažos gados tas Ķīnai ļāvis kļūt par vadošo ekonomiku pasaulē. Ja pārņem, tad kaut ko pozitīvu un efektīvu.
P
P
Jūs pats tiešām ticat,ka pieņēmēji paši to darīs?Tāda spēka nebija, nav un nebūs.
eirokrāte
e
Jā, nu mums jau nu trūkst pasākumu Saeimā, kur visādiem trakajiem izālēties. Mums jau ir ārlietu debates un valdības apstiprināšanas debates, kas ar katru gadu kļūst destruktīvākas. Uztaisīs to iztaujāšanu, so what? Pazīmēsies tur Jūlija Stepaņenko, Gobzems, Kiršteins ar savu indi un žulti. Un kas no tā. Tāpat koalīcija apstiprinās valdību, pat ja tur būs kāds ministrs, kurš šādā Saeimas iztaujāšanā būs pilnīgi izgāsies. Saeima un Eiropas Parlaments patiesībā funkcionē radikāli atšķirīgi ar to, ka Eiropas Parlamentā faktiski nav koalīcijas un opozīcijas. Koalīcija faktiski tiek sastiķēta uz augsto amatpersonu ievēlēšanu, kad vienojas, kas kurai partijai un valstij tiks. Tālāk ap katru jautājumu veidojas jauna koalīcija un opozīcija. Tie, kas ir opozīcijā bēgļu jautājumos, var ar pretējo pusi izveidot koalīciju, piemēram, enerģētikas jautājumos.
tas no tā
t
ka ja tā patiess būs kā ''gudri'' te spriedelējat, tad ir jāmaina pastāvošā politiskā sistēma, lai tā nebūtu.
  • 0
  • 0
Latišskijs
L
Ir Latvijā brīži, kad noveco ne tikai jauni cilvēki, bet arī jaunas partijas.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Politiski kriminālā autoritāte(13)

Viens no argumentiem, kādēļ tiek sargāta tiesā par vainīgu atzītā Saeimas Budžeta un finanšu komisijas priekšsēdētāja Mārtiņa Bondara (AP) politiskā karjera, ir iebilde, ka par vainīgu viņš atzī...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē