Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Arnis Balčus

Mistiskais un nezināmais viņpus pašsaprotamā

Mums ir jāpiedāvā kaut kas īpašs un raksturīgs šim reģionam. Arnis Balčus ne tikai fotografē, bet arī vada žurnālu fotokvartāls.lv un organizē Rīgas fotomēnesi

Jaunos fotogrāfus aicina pieteikties FK balvai

Žurnāls Foto Kvartāls (FK)__ sadarbībā ar Sony un festivālu Rīgas Fotomēnesis izsludina pieteikšanos FK balvai, informēja žurnāla FK pārstāvis Arnis Balčus.

Rīgas Fotomēnesis aicina pieteikties dalībai izstādē Rīgas pilsētvidē

Festivāls _Rīgas Fotomēnesis _sadarbībā ar JCDecaux izsludina fotogrāfiju konkursu par tēmu Teritorijas, robežas un savienojumi, informēja festivāla pārstāve Nora Vrubļevska. Iesūtītās fotogrāfijas vērtēs starptautiska žūrija, un izvēlētie darbi tiks iekļauti fotoizstādē Rīgas pilsētvidē 2016. gada maijā, izmantojot JCDecaux reklāmas stendus. 

Iznākusi avīze Raiņa Vārds ar pieciem fotostāstiem

11. septembrī, Raiņa dzimšanas dienā, klajā nākusi avīze Raiņa Vārds, ko bez maksas var iegūt dažādos Latvijas muzejos, galerijās, kafejnīcās un citās sabiedriskās vietās, informēja žurnāla _Foto Kvartāls _redaktors Arnis Balčus.

Mākslai vajag telpu Vasaras mājā atklās Arņa Balčus izstādi

Ceturtdien, 23. jūlijā, plkst. 18 fonda_ Mākslai vajag telpu _Vasaras mājā atklās fotogrāfa un mākslinieka Arņa Balčus izstādi, informēja fonda pārstāve Ieva Nagliņa. Izstāde taps kā memoriālā dzīvokļa konceptuāla fikcija, kas būs veltīta Džemmai Skulmei.

Pieci spilgti fotostāsti Marka Rotko centrā

Marka Rotko Mākslas centrā Daugavpilī līdz 12. aprīlim skatāma fotoizstāde Latvijas ainava. To veidojuši starptautiski pazīstami fotomākslinieki Alnis Stakle, Arnis Balčus, Iveta Vaivode, Ilze Vanaga un Reinis Hofmanis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide