Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

ASV prezidenta vēlēšanas 2016

Ziņojums: Tramps centies panākt Millera atstādināšanu

ASV prezidents Donalds Tramps centies panākt, ka īpašais prokurors Roberts Millers, kas veica izmeklēšanu par Krievijas iejaukšanos 2016.gada ASV prezidenta vēlēšanās, no amata tiek atstādināts, teikts Millera ziņojumā, kas rediģētā formā ceturtdien kļuvis publiski pieejams.

Aptauja: Krievijā netic Kremļa mēģinājumiem "uzlauzt" ASV vēlēšanas

ASV bāzētā pētījumu centra Pew Research Center veiktā aptauja liecina, ka pārliecinoši lielākā daļa Krievijas iedzīvotāju netic ziņām par Kremļa mēģinājumiem iejaukties ASV prezidenta vēlēšanu procesā. Turpretī, ja runa ir par ASV, sabiedrības noskaņojums Krievijā ir pretējs - tur iedzīvotāji uzskata, ka Savienotās Valstis aktīvi iejaucoties citu valstu iekšpolitikā.

Lavrovs FIB apsūdzības par iejaukšanos vēlēšanās nodēvē par "tukšu muldēšanu"

Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs prestižajā Minhenes drošības konferencē atbildējis uz ASV Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) izvirzītajām apsūdzībām 13 Krievijas pilsoņiem par iejaukšanos ASV prezidenta vēlēšanu procesā, nodēvējot apsūdzības par "tukšu muldēšanu", vēsta BBC. Kremļa pārstāvis norādīja, ka vairāk par šo jautājumu komentārus nesniegs, iekams nebūs redzējis faktus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide