Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +7 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 2. aprīlis
Irmgarde, Daiva

ASV prezidenta vēlēšanas 2016

Gūtmanis: Krievija, Amerika un mūsu brāļi bāleliņi

ASV speciālā izmeklētāja Roberta Millera maijā publicētais gala ziņojums par to, vai Krievija iejaukusies un koordinēti palīdzējusi Donaldam Trampam uzvarēt vēlēšanās, jau ir gandrīz vai aizmirsies, bet Rietumu elites klanu cīņa "klusi mierīgi" turpinās. Vairākus secinājumus var izdarīt jaunā šīs cīņas etapa sākumā.

ASV demokrāti aicina publiskot visu Millera ziņojumu

ASV Kongresa demokrātu līderi svētdien aicināja nekavējoties publiskot visu īpašā prokurora Roberta Millera izmeklēšanas ziņojumu par Krievijas iejaukšanos 2016. gada ASV prezidenta vēlēšanās, uzsverot, ka ziņojumā ASV prezidents Donalds Tramps nav attaisnots.

Aptauja: Krievijā netic Kremļa mēģinājumiem "uzlauzt" ASV vēlēšanas

ASV bāzētā pētījumu centra Pew Research Center veiktā aptauja liecina, ka pārliecinoši lielākā daļa Krievijas iedzīvotāju netic ziņām par Kremļa mēģinājumiem iejaukties ASV prezidenta vēlēšanu procesā. Turpretī, ja runa ir par ASV, sabiedrības noskaņojums Krievijā ir pretējs - tur iedzīvotāji uzskata, ka Savienotās Valstis aktīvi iejaucoties citu valstu iekšpolitikā.

Lavrovs FIB apsūdzības par iejaukšanos vēlēšanās nodēvē par "tukšu muldēšanu"

Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs prestižajā Minhenes drošības konferencē atbildējis uz ASV Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) izvirzītajām apsūdzībām 13 Krievijas pilsoņiem par iejaukšanos ASV prezidenta vēlēšanu procesā, nodēvējot apsūdzības par "tukšu muldēšanu", vēsta BBC. Kremļa pārstāvis norādīja, ka vairāk par šo jautājumu komentārus nesniegs, iekams nebūs redzējis faktus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide