Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Hermaņa Brauna fonds

Mājīgi un viesmīlīgi pašā Vecrīgas sirdī

"Nebijis pavērsiens – jauna formāta koncerti, kuros būs iespēja ne vien klausīties un izjust mūziku, bet arī tikties ar māksliniekiem un, baudot glāzi vīna, dalīties savos mūzikas iespaidos. Šeit valdīs mūzikas salona gaisotne, kurā visi jutīsies gaidīti savējie," pianiste un mūzikas producente, Hermaņa Brauna fonda (HBF) direktore Inna Davidova aicina uz jaunās koncertzāles Artissimo atklāšanu.

Muzikālās filmas - bez maksas

Hermaņa Brauna fonds sācis jaunu, vēl nebijušu projektu - muzikālo filmu festivālu Artissimo-Cinema, kas papildina festivāla Artissimo mūzikas programmu. Jūrmalas pilsētas muzejā šonedēļ ik vakaru plkst. 19 skatāmas leģendāras animācijas, mākslas filmas, kā arī operas un mūzikla ekranizējumi. Šogad visi filmu demonstrējumi baudāmi bez maksas, ielūgumus rezervējot www.hbf.lv, Biļešu servisā vai pa tālruni 67205444.

Aprīļa sākumā Rīgā muzicēs pianists Mihails Pļetņovs

4.aprīlī Lielajā ģildē notiks īpašs koncerts: pēc Hermaņa Brauna fonda uzaicinājuma sadarbībā ar Petera Avena labdarības fonu Paaudze Rīgā atkal spēles izcilais pianists un Grammy balvas laureāts Mihails Pļetņovs.Koncertā slavenais pianists atskaņos Johana Sebastiana Baha, Jozefa Haidna un Volfganga Amadeja Mocarta klavierkoncertus.

Romas Svētās Cecīlijas Nacionālās akadēmijas orķestra koncerta recenzija. Ar mīlestību. Tik neparasti viegli

Absolūts muzicēšanas prieks Romas Svētās Cecīlijas Nacionālās akadēmijas orķestra, diriģenta Antonio Papāno un vijolnieka Džošuas Bella vieskoncertā Latvijas Nacionālajā operā 11.februārīIzsmalcināti precīzs, līdz vissmalkākajai detaļai perfekts, vienlaikus arī aizrautīgs, priekpilns, iedvesmots un iedvesmojošs klausītājus pirmdienas vakarā operas lielajā zālē par godu Hermaņa Brauna fonda 15 gadu jubilejai apbūra Romas Svētās Cecīlijas Nacionālās akadēmijas orķestris galvenā diriģenta sera Antonio Papāno vadībā.

Diriģents Antonio Papano, Džošua Bells un Santa Cecilia orķestris - HBF jubilejā

11.februārī plkst.19 Latvijas Nacionālajā operā, svinot Hermaņa Brauna fonda 15 gadu dzimšanas dienu, muzicēs  Diapason d’Or un Gramophone balvas ieguvējs, Grammy balvas nominants Santa Cecilia akadēmijas orķestris (Roma, Itālija) diriģenta sera Antonio Papano vadībā, kā arī izcilais vijolnieks - vairāku Grammy balvu ieguvējs - Džošua Bells (Joshua Bell, vijole).Koncerta programmā: V. Bellīni Uvertīra operai Kapuleti un Monteki, P.Čaikovska Koncerts vijolei ar orķestri un S.Rahmaņinova Otrā simfonija.

Eņģeļu koris un tīģeriene Ūte Lempere

Kabarē pasauli varētu sadalīt divās daļās: Ūte Lempere un visi pārējie. Šādi laikraksts Chicago Tribune vēstures kontekstā redz Ņujorkā dzīvojošo vācu dziedātāju Ūti Lemperi. Pasaulslavenās dziedātājas, Moljēra un Lorensa Olivjē prēmiju laureātes balsi salīdzina gan ar eņģeļu kori, gan tīģera rūkšanu, un viņa ir viena no daudzpusīgākajām mūsdienu māksliniecēm.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide