Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +25 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 23. maijs
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija

Imants Parādnieks

Parādnieks: Valsts īsteno ekonomisko vardarbību pret sievietēm ar bērniem

Valsts šīs valdības vadībā mērķtiecīgi īsteno ekonomisko vardarbību pret sievietēm ar bērniem, intervijā Latvijas Radio sacīja Nacionālās apvienības (NA) politiķis, bijušais Demogrāfisko lietu centra vadītājs Imants Parādnieks, kurš savulaik kopā ar ekspertiem izstrādāja Tautas ataudzes stratēģiju.

Parādnieks: Ir skaidra vīzija demogrāfiskās situācijas uzlabošanai

Ir skaidra vīzija demogrāfiskās situācijas uzlabošanai, tikai jāpieņem politiski lēmumi, tostarp jāskata bērna pieskatīšanas, mājokļu pieejamības un plaša mēroga valsts atbalsta jautājumi, aģentūrai LETA uzsvēra premjera padomnieks demogrāfijas jautājumos, Demogrāfijas lietu centra (DLC) vadītājs Imants Parādnieks (NA).

Iekonservēt LB, tīrīt FKTK

Valdības koalīcijā šonedēļ atbalstītie grozījumi Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) likumā faktiski paver juridisku iespēju "tīrīšanai" tajā, ar Saeimas balsojumu jau septembrī nomainot trīs no pieciem esošajiem FKTK padomes locekļiem, bet amatā atstājot tikai priekšsēdētāju Pēteru Putniņu un viņa vietnieci Guntu Razāni. Kontekstā ar, iespējams, briestošām problēmām citās lielās, uz nerezidentu apkalpošanu orientētās Latvijas bankās tas var izskatīties pēc "laukuma sakārtošanas" maksātnespējas administratoru interesēs. Vismaz to izstrādāšanā kopā ar virzītāju – Saeimas deputātu Imantu Parādnieku (NA) – piedalījusies ar šo jomu cieši saistīta persona, izpētījusi Diena.

Likvidējamās bankas dēļ strīds koalīcijā

Budžeta un finanšu komisija ceturtdien lūgs Saeimu uz nenoteiktu laiku izslēgt no parlamenta darba kārtības izskatīšanai 3. lasījumā sagatavotos grozījumus Kredītiestāžu likumā. Tajā iesniegtie Imanta Parādnieka (NA) priekšlikumi radījuši pretrunas Nacionālās apvienības Visu Latvijai!-TB/LNNK un Vienotības attiecībās. Runa ir par nosacījumiem, kas attiektos arī uz likvidējamās Trasta komercbankas administratora izraudzīšanos, ja no šā amata tiks atcelts Ilmārs Krūms.

Parādnieks izvēršas Zemgalē

Nedēļu pēc pašvaldību vēlēšanu kandidātu sarakstu pieņemšanas pirmās dienas ar negaidītu aktivitāti izcēlusies Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-TB/LNNK (NA), kuras tagad nav starp pašvaldībās ietekmīgākajiem spēkiem. Par NA centieniem "nosegt" visu Zemgali no novadu priekšsēžiem Diena bija dzirdējusi jau iepriekš. Vienā pašvaldībā sadarbību ar NA vietējie līderi uzteic, taču citur uz šo rosību raugās ar bažām. Jau vairākas vasaras Saeimas deputāts Imants Parādnieks ir apceļojis Zemgali, ar to arī var saistīt partijas aktivitātes šajā reģionā, piektdien lasāms laikrakstā Diena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide