Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +6 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 9. aprīlis
Valērija, Žubīte, Alla

Inga Vanaga

Runa nav tikai par naudu. Intervija ar pedagogu arodbiedrības vadītāju Ingu Vanagu

"Iespējamais streiks un arī pikets, kas bija 20. martā, nav tikai par naudu. Pedagogi pieceļas kājās tāpēc, ka tā ir viena no retajām profesijām, kur nemitīgi tiek prasību latiņa paaugstināta, reformu skaits palielināts, nemitīgi norādīts, ka vēl kaut kas ir par maz un par maz." Par to, kā valsts nereti apgrūtina dzīvi skolotājiem, jo sāktās reformas mēdz būt paviršas, intervijā Baibai Krastiņai stāsta Latvijas Izglītības un zinātnes arodbiedrības (LIZDA) priekšsēdētāja Inga Vanaga.

Skolotāju algu reformas ačgārnības

Daudz piesauktajā pedagogu atalgojuma modeļa reformā realitāte atklājusi nepilnības. Par to, kā tās radušās un ko darīt tālāk, savu viedokli Mārim Zanderam izsaka Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības vadītāja Inga Vanaga.

Neatkarīgie norok Dombrovska komisiju

Valdības koalīcijas ieceri izveidot Saeimā Ilgtspējīgas attīstības komisiju, kuras vadību bija iecerēts uzticēt bijušajam premjeram Valdim Dombrovskim (Vienotība), "pazudinājuši" neatkarīgie deputāti, kas apaudzēja šos grozījumus Saeimas Kārtības rullī ar gandrīz 30 dažādi vērtētiem priekšlikumiem, trešdien vēsta laikraksts Diena.

Bite un Vanaga pametīs Reformu partijas Saeimas frakciju

Saeimas deputātes Inga Vanaga un Inga Bite nolēmušas izstāties no Reformu partijas (RP) Saeimas frakcijas.To abas deputātes šodien paziņoja, aizejot no RP valdes un frakcijas kopējās sēdes.Vanaga neizslēdza iespēju, ka RP valde šodien varētu pieņemt lēmumu, ka abas deputātes tiek izslēgtas no frakcijas un partijas.

Vanaga: Deputātiem vairs nav dota melošanas iespēja

Reiz jau Zatlera Reformu partija (ZRP) šādu priekšlikumu iesniedza, bet nepadevāmies un rezultāts ir sasniegts, komentējot pozitīvo balsojumu par atklātu balsojumu par amatpersonām, norāda ZRP pārstāve Inga Vanaga.

Plaša profila ministra palīgs

Visās ministrijās, izņemot Satiksmes ministriju, valdošās koalīcijas partijas ir izraudzījušās parlamentāros sekretārus, kas stājas amatā un to atstāj reizē ar ministru. Lai kompensētu salīdzinoši nelielo ietekmi Ministru kabinetā, Nacionālajai apvienībai _Visu Latvijai!-_TB/LNNK (NA) ir dota iespēja parlamentāros sekretārus deleģēt arī citu partiju pārstāvju vadītajās ministrijās. Pārsvarā parlamentārie sekretāri ir no tās pašas partijas, no kuras ministrs.

Ķīļa biroju vadīs ZRP biedre Titova

Jaunā izglītības un zinātnes ministra Roberta Ķīļa birojā darbosies četri cilvēki, biroja vadītāja būs Zatlera Reformu partijas (ZRP) pārstāve Nellija Titova.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide