Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -5 °C
Apmācies
Svētdiena, 3. decembris
Raita, Jogita, Evija

Inga Vanaga

Parādās risks zaudēt skolu direktorus

Par pedagogu noskaņojumu, sagaidot 1. septembri, Guntars Gūte sarunājas ar Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības vadītāju Ingu Vanagu.

Skolu darba kvalitāte jāvērtē pēc plašākiem kritērijiem

Par to, ka pedagogiem vēl ir šaubas par streika prasību pilnīgu izpildi, par skolotāju deficīta iemesliem, kā arī par izglītības kvalitātes vērtēšanas kritērijiem Guntars Gūte sarunājas ar Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) vadītāju Ingu Vanagu.

Visiem viens šablons nederēs

Izglītības un zinātnes ministrijas ieteikumi izglītības iestādēm piesardzības pasākumu īstenošanai Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai jau paspējuši izraisīt viļņošanos sabiedrībā. Tas gan vēl ir tikai projekts. Par Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rosinātajām izmaiņām stāsta LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga.

Vanaga atkārtoti ievēlēta par LIZDA priekšsēdētāju

Attālināti notikušā kongresā par Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēta Inga Vanaga, informē LIZDA pārstāvis Guntis Meisters.

Runa nav tikai par naudu. Intervija ar pedagogu arodbiedrības vadītāju Ingu Vanagu

"Iespējamais streiks un arī pikets, kas bija 20. martā, nav tikai par naudu. Pedagogi pieceļas kājās tāpēc, ka tā ir viena no retajām profesijām, kur nemitīgi tiek prasību latiņa paaugstināta, reformu skaits palielināts, nemitīgi norādīts, ka vēl kaut kas ir par maz un par maz." Par to, kā valsts nereti apgrūtina dzīvi skolotājiem, jo sāktās reformas mēdz būt paviršas, intervijā Baibai Krastiņai stāsta Latvijas Izglītības un zinātnes arodbiedrības (LIZDA) priekšsēdētāja Inga Vanaga.

Skolotāju algu reformas ačgārnības

Daudz piesauktajā pedagogu atalgojuma modeļa reformā realitāte atklājusi nepilnības. Par to, kā tās radušās un ko darīt tālāk, savu viedokli Mārim Zanderam izsaka Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības vadītāja Inga Vanaga.

Par jauno LIZDA priekšsēdētāju kļūst bijusī deputāte Inga Vanaga

Par Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) priekšsēdētāju šodien ievēlēta bijusī parlamentāriete Inga Vanaga (LRA).Par Vanagu nobalsoja 162 delegāti, bet līdzšinējā arodbiedrības priekšsēdētāja Ingrīda Mikiško saņēma 92 balsis.Vanaga, pirmo reizi stājoties LIZDA kongresa priekšā, sacīja, ka viņas mērķis būtu uzlabot arodbiedrības iekšējo klimatu, kā arī aktīvāk strādāt ar likumdevējiem, tostarp pieprasot nepieciešamo finansējumu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide