Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +2 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 10. aprīlis
Anita, Anitra, Zīle, Annika

Ints Dālderis

Varbūt labāk kosmodromu. Saruna ar Intu Dālderi

Nevis kur, bet par kādu naudu būvēt koncertzāli Rīgā. Šāds ir īstais jautājums. Ja naudas valsts budžetā nav, strīdiem par vietu nav jēgas. Ir visas pazīmes, ka arī šobrīd pieejamie 23 miljoni no Eiropas fondiem var tikt novirzīti citur, – atzīst Finanšu ministra padomnieks, kādreizējais kultūras ministrs Ints Dālderis. Viņš iesaka lūkoties lētāku, reālāku alternatīvu virzienā, pārbūvējot Dailes teātra vai Rīgas Kongresu nama zāli un neaizmirstot atrisināt mūziķu zemā atalgojuma problēmu. Bet vissvarīgākais ir brīdināt, ka koncertzāles projektam grasās atņemt vienīgo pieejamo finansējumu.

Atbildīgi improvizēt atbilstoši situācijai, kurā esam

"Budžets ir tāda lieta, kur nekādi likumi priekšā rakstīti nav, kādā veidā vajadzētu izskatīties kādas vienas valsts ar konkrētu iedzīvotāju skaitu, apdzīvotības blīvumu budžeta sadalījumam," intervijā Romānam Meļņikam atzīst kādreizējais kultūras ministrs, tagad deputāts, Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sekretārs Ints Dālderis.

Rosina vidējo izglītību noteikt par obligātu

Saeimas deputāts Ints Dālderis (Vienotība) rosina grozīt Izglītības likumu, tajā nosakot obligātu vidējās izglītības iegūšanu vai tās iegūšanas turpināšanu līdz 30 gadu vecuma sasniegšanai.

Dālderis par iespēju strādāt Briselē uzzinājis no medijiem; Saeimu pamest negrasās

No Vienotības saraksta Kurzemes apgabalā 12.Saeimā ievēlētais un vēlētāju atbalsta ziņā partijas līderi Solvitu Āboltiņu apsteigušais Rīgas domes deputāts Ints Dālderis pagaidām domā, ka neatteiksies no Saeimas deputāta mandāta un arī pēc četriem gadiem joprojām strādās parlamentā, ceturtdien vēsta Latvijas televīzijas (LTV) raidījums Rīta panorāma.

Dālderis vēl nepošas uz Briseli

Bijušais kultūras ministrs un ekspremjera Valda Dombrovska (Vienotība) kādreizējais padomnieks Ints Dālderis, kurš ievēlēts 12.Saeimā, vēl nepošas uz Briseli, bet labprāt strādātu Saeimā vai valdībā. Taču viņš nevēlas pretendēt uz kultūras ministra amatu, jo uzskata, ka tagadējā ministre Dace Melbārde (NA) savus pienākumus veic labi, trešdien vēsta laikraksts Diena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide