Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Jumts

Lai lietus nebojā ēku

Saulainā un sausā laikā par to nedomājam, bet, kad līst lietus, svarīgi, lai ēka ir nodrošināta ar piemērotām un kvalitatīvām lietusūdens noteksistēmām. Remontējot mājas fasādi vai mainot jumtu, vērts pievērst uzmanību arī noteksistēmām – varbūt vecās savu mūžu nokalpojušas un laiks tās nomainīt.

Jumts elektrības ieguvei

Vasarnīcas, dārza mājas vai ēkas lauku īpašumos arvien biežāk saimnieki izvēlas aprīkot ar saules baterijām. Šie paneļi, ko novieto uz jumta, nebojā skatu un spēj saražot alternatīvas elektrības daudzumu kā papildu enerģijas avotu vai sniedz iespēju tikt pie gaismas tur, kur cita elektrība kaut kādu iemeslu dēļ nav pieejama.

Divi jaunieši Sarkandaugavā izbrūk cauri rūpnīcas jumtam

Ar smagām traumām slimnīcā nogādāti divi jaunieši no Rīgas, kuri naktī iebrukuši cauri šīfera jumtam industriālajā teritorijā Sarkandaugavā, portālam Diena.lv pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

Eksperimentā Zolitūdes lielveikala jumta konstrukcijas pārlūzušas

Ceturtdien neilgi pēc pusdienlaika pussabrukušā lielveikala Maxima jumta kopnes neizturēja speciālo ūdens baseinu spiedienu un jumta konstrukcijas ar skaļu troksni pārlūza, piezemējoties uz dažus centimetrus zemāk esošajiem balstiem, informē Valsts policija.

Pēc astoņiem gadiem atkal jāmaina Alūksnes Jaunās pils jumts

Alūksnes novads šobrīd izstrādā Alūksnes Jaunās pils jumta seguma un pārseguma siju nomaiņas tehnisko projektu. Lai arī iepriekš pils jumts rekonstrukciju piedzīvoja tikai pirms astoņiem gadiem, šobrīd situācija ir kritiska un tas jārekonstruē atkal, ziņo portāls aluksniesiem.lv.

Tiesājas ar apsaimniekotāju par dzīvokļa appludināšanu

Pērnziem, temperatūrai strauji svārstoties, Dzirnavu ielas nama piektā stāva dzīvoklim dienā virsū gāzušies vidēji 100 litri ūdens, pastāstīja I.Burkovska. Tā kā līdz šim sarakste ar nama apsaimniekotāju beigusies nesekmīgi, dzīvokļa īpašnieks nolēmis vērsties tiesā ar prasību apsaimniekotājam apmaksāt ap 2100 latu lielos līdzekļus, kas pēc negadījuma iztērēti dzīvokļa remontam. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide