Laika ziņas
Šodien
Migla

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Atrast vienradzi putekļainās atvilktnēs

Zinātnieki bieži runā par finansiālā atbalsta trūkumu viņu darbam. Arī žurnālam SestDiena, tiekoties ar Latvijas pētniekiem, bieži nācies dzirdēt, ka finansējums, pateicoties dažādiem Eiropas Savienības atbalsta mehānismiem, ir, taču pie tā ir jāprot tikt – dažkārt pētnieki to sauc par vēl vienu darba pienākumu, kur panākumi ir atkarīgi tikai no projekta vadītāja talanta "pārdot savu atklājumu" fondiem un mecenātiem. Vienlaikus gan paši uzņēmēji, gan nozares eksperti min, ka Latvijā gan ražotāji, gan pakalpojumu sniedzēji ir kūtri inovāciju ieviesēji.

LIAA atklāj biznesa inkubatoru Jēkabpilī

Šodien Jēkabpilī, Rīgas ielā 111 atklāts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubators, kurā uzņēmumi var saņemt nepieciešamo atbalstu un pakalpojumus uzņēmējdarbības attīstībai, aģentūra LETA uzzināja LIAA.

TAVA nesaprot, kāpēc tā būtu jāiznīcina

Laikā, kad Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) uzrādījusi stabili augošus ieņēmumus, nav īsti saprotams, kādi ir patiesie iemesli, kāpēc Ekonomikas ministrija to grasās pievienot Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai (LIAA), otrdien vēsta laikraksts Diena.Bijušais TAVA vadītājs Armands Slokenbergs Dienai atklāj, ka runas par aģentūras pievienošanu LIAA lielākā vai mazākā mērā ir bijušas vairāku ekonomikas ministru laikā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide