Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Marihuānas legalizācija

Jaunzēlandes referendumā nobalsots par eitanāzijas legalizāciju

Jaunzēlandes vēlētāji referendumā ir atbalstījuši eitanāzijas legalizāciju, bet nav atbalstījuši marihuānas legalizāciju izklaides nolūkā, liecina šo referendumu provizoriskie rezultāti, par kuriem piektdien paziņoja šīs valsts vēlēšanu komisija.

Luksemburga kļūs par pirmo valsti ES, kas legalizēs marihuānu

Luksemburga aicinājusi Eiropas Savienības (ES) kaimiņus liberalizēt savus likumus narkotiku jomā, vienlaikus Luksemburgas veselības ministrs Etjēns Šneiders apstiprinājis plānus, ka viņa valsts kļūs par pirmo ES, kas legalizēs marihuānas ražošanu un lietošanu.

Brigmanis neatbalsta marihuānas legalizāciju medicīniskos nolūkos

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs, valdes loceklis Augusts Brigmanis neatbalsta marihuānas lietošanas un audzēšanas legalizāciju medicīniskos nolūkos. Viņa ieskatā, tas ir nevis politiķu, bet ārstu jomas jautājums.

Kanādiešiem būs ļautas marihuānas izklaides

Kanādas iedzīvotāji jau rudenī varēs likumīgi audzēt, iegādāties un lietot marihuānu, jo federālais parlaments šonedēļ legalizēja narkotisko vielu, kuras līdz šim nelikumīgā tirdzniecība ik gadu ienesa septiņus miljardus dolāru (4,5 miljardi eiro). Līdz ar to Kanāda kļūs tikai par otro valsti pasaulē, kurā marihuānas kultivēšana un lietošana būs atļauta nacionālā līmenī. Daudzās valstīs marihuāna ir pilnībā aizliegta un par tās pārdošanu un lietošanu draud sods.

Kanādas Senāts atbalsta marihuānas legalizāciju

Kanādas Senāts ceturtdien apstiprinājis Džastina Trudo valdības ierosināto likumprojektu par marihuānas legalizāciju, taču nosūtījis to atpakaļ parlamenta apakšnamam, izdarot tajā gandrīz 40 grozījumu.

Kanādā atliek marihuānas legalizāciju

Kanādiešiem nāksies gaidīt vismaz līdz augusta sākumam vai pat ilgāk, lai likumīgi iegādātos marihuānu, kas domāta izklaidējošiem nolūkiem, paziņojusi pie varas esošā liberāļu valdība.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide