Laika ziņas
Šodien
Apmācies

SAS

Rietumnieki gatavojas nogriezt Islāma valsts galvu

ASV un Lielbritānija oficiālā līmenī ir noliegušas, ka gatavotos nosūtīt sauszemes spēkus uz Irāku, lai cīnītos pret džihādistu kustību, kas sevi sauc par Islāma valsti (IS), aizbildinoties, ka nevēlas iesaistīties jaunā karadarbībā Tuvajos Austrumos. Tomēr rietumvalstu mediji vēsta, ka no amerikāņu un britu karavīriem tiek formēta slepena specvienība, kuras uzdevums būs "neitralizēt" IS augstākos komandierus Sīrijas un Irākas teritorijā.

SAS lidmašīna gaisā teju sadūrusies ar Krievijas izlūklidmašīnu

Ceturtdien, 8.maijā, publiskots ziņojums atklāj informāciju par potenciāli traģisku aviokatastrofu – 3.martā kompānijas Scandinavian Airlines (SAS) lidmašīna par mata tiesu izvairījusies no sadursmes ar Krievijas izlūkošanas lidaparātu Il-20m, vēsta Sveriges Television. Incidents noticis aptuveni 50 kilometrus uz dienvidiem no Malmes.

Zviedrijā satraukums par sarunu ar SAS laikā uz arodbiedrībām izdarīto spiedienu

Vienošanās, kas pirmdien tika sasniegta starp aviosabiedrību SAS (Scandinavian Airlines) un tās darbinieku arodbiedrībām, un kura paredz darba apstākļu pasliktināšanos, lai izglābtu kompāniju no bankrota, Zviedrijā tiek uzskatīta par ārkārtēju notikumu, un iemeslu bažām, ka šāds sarunu modelis, kad strādājošie tiek nostādīti steidzama ultimāta priekšā, var izplatīties arī citās jomās, vēsta Zviedrijas radio.

SAS izbēg no bankrota, noslēdzot vienošanos ar arodbiedrībām

Skandināvijas aviosabiedrībai Scandinavian Airlines (SAS), iespējams, izdosies izvairīties no bankrota gadījumā ja kompānija spēs īstenot plānu ik gadu samazināt izdevumus par trim miljardiem Zviedrijas kronu, jo pirmdien aviosabiedrībai izdevies panākt vienošanos par kolektīvajiem darba līgumiem ar visām astoņam SAS darbiniekus pārstāvošajām arodbiedrībām, vēsta Zviedrijas radio.

Aviosabiedrībai SAS atlikusi pēdējā iespēja izvairīties no bankrota

Šīs nedēļas sākumā Skandināvijas aviosabiedrība Scandinavian Arlines jeb SAS (vai pareizāk – holdingkompānija SAS AB) publiskoja savu kārtējo restrukturizācijas jeb taupības pasākumu plānu, kura ietvaros paredzēts ietaupīt trīs miljardus Zviedrijas kronu (apmēram Ls 247,8 miljoni), kā arī pārdot aktīvus par aptuveni tādu pašu summu. Vienlaikus šis restrukturizācijas plāns ir lidsabiedrības pēdējā cerība šī vārda tiešajā nozīmē, jo gadījumā, ja tas izgāzīsies, SAS bankrots ir neizbēgams.

airBaltic apbalvota kā otra punktuālākā aviokompānija Eiropā

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic apbalvota kā otra punktuālākā aviokompānija Eiropā starp reģionālajām aviokompānijām 2011. gadā. Pirmajā vietā ir bijušais nacionālās aviokompānijas akcionārs SAS Scandinavian Airlines

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide