Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Sejas āda

Uzturs ādas labsajūtai

Ar uzturu varam ne tikai uzlabot savu veselību un pašsajūtu, bet arī mazināt ādas sausumu un kairinājumu, kas īpaši izteikti parādās aukstajos gadalaikos.

Padoms: Kā saudzīgi atbrīvot ādu no atmirušajām šūnām?

Sejas āda atrodas nepārtrauktā atjaunošanās procesā, kas nozīmē – tā nomet arī vecās ādas šūnas, radot mazliet nelīdzenu efektu. Lai ādu padarītu gludāku, nereti sniedzamies pēc tuvākā lobošā jeb eksfoliējošā līdzekļa, kurš ar salīdzinoši agresīvu iedarbību palīdz atbrīvoties no atmirušajām šūnām. Par to, cik bieži un kādus eksfoliējošus līdzekļus lietot, stāsta SIA Lāzerklīnika speciāliste Ilze Jākobsone.

Sejas maska ar iedeguma efektu

Burkāns, ābols un medus - ar šādas pašgatavotas maskas palīdzību vienlaikus iespējams iegūt gan veselīgu sejas krāsu, gan attīrīt ādu. Vairāk par šīs sejas maskas īpašībām Sieviešu Klubam stāsta kosmētiķe Violeta Kalniņa no "Estētiskās dermatoloģijas un ķirurģijas klīnikas".  

Kosmētiķe: ādas veselības garants – olīveļļa

Vai zināji, ka olīveļļai pa spēkam ir ne tikai dziļi mitrināt, barot un aizsargāt ādu, bet arī palīdzēt profilaktiskā cīņā ar vēzi un priekšlaicīgu ādas novecošanos? Iepazīstam olīveļļu! 

5 produkti veselai un skaistai ādai

Daudz dzirdēts, ka gādājot par veselu un skaistu ādu, liela uzmanība jāvelta arī uzturam. Sieviešu Klubs uzgājis piecus īpašus produktus, kas tavai ādai liks izskatīties mirdzošai! 

Esot pie datora - appūt seju ar termālo ūdeni

Ilglaicīgi esot pie datora, ir sajūta, ka seja deg. Paskatos spogulī un redzu, ka tā ir sagurusi. Kā palīdzēt sejas ādai justies labāk? jautā lasītājs. Atbild Saules Salona kosmētiķe Zane Kārkliņa.

Kā kopt seju pusaudžiem

Trešdaļa pusaudžu atzīst, ka ikdienā rūpējas par sejas ādas kopšanu un to dara, lai labi izskatītos. Sejas kopšana ir vienlīdz svarīga kā meitenēm, tā puišiem. Tā secināts kompānijas Garnier veiktajā aptaujā Rīgas skolās oktobrī un novembrī.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide