Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziņas

Koļegovai - 3010 eiro sods(5)

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa piektdien bijušo Valsts vides dienesta (VVD) ģenerāldirektori Ingu Koļegovu atzina par vainīgu nepatiesu ziņu norādīšanā valsts amatpersonas deklarācijā un piesprieda viņai naudas sodu septiņu minimālo mēnešalgu jeb 3010 eiro apmērā. Tiesa atzina Koļegovu par vainīgu divās viņai inkriminētajās epizodēs, bet vēl vienā bija iestājies noilgums, tādēļ šajā daļā tiesvedība tika izbeigta.

Prasīs veikt atkārtotu VUGD novērtējumu Ventspils mūzikas vidusskolas ēkai

Ventspils Komunālā pārvalde prasīs veikt atkārtotu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) novērtējumu Ventspils mūzikas vidusskolas ēkai, lai novērstu iespējamās aizdomas par neatbilstībām, aģentūru LETA informēja Ventspils pašvaldības iestādes Komunālā pārvalde direktors Andris Kausenieks.

Aizdomās par kukuļa pieņemšanu aiztur četras VUGD amatpersonas

Iekšējās drošības birojs (IDB) aizdomās par kukuļa pieņemšanu aizturējis četras Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigādes amatpersonas, tai skaitā abus brigādes komandiera vietniekus, aģentūru LETA informēja IDB.

Koļegova tiesā pauž neizpratni par lietas būtību un lūdz nepiemērot naudas sodu(8)

Par nepatiesu ziņu norādīšanu valsts amatpersonas deklarācijā apsūdzētā bijusī Valsts vides dienesta (VVD) ģenerāldirektore Inga Koļegova ceturtdien savā pēdējā vārdā tiesai norādīja, ka neizprot lietas būtību, kā arī lūdza tiesu nepiemērot viņai naudas sodu, norādot, ka viņai nav finanšu līdzekļu, lai šādu sodu nomaksātu.

Tiešraide: Ekspertu diskusija Internets un skolēna veselība

Kādu ietekmi uz skolēna veselību - fizisko un psihisko - atstāj pārmērīga viedierīču lietošana? Kādi viedierīču lietošanas likumi jāievēro ģimenē un attiecībās ar citiem jauniešiem? Uz šiem un citiem ar interneta lietošanu saistītiem jautājumiem atbildes varēs uzzināt Tele2 organizētajās speciālistu diskusijās. Tās tiešraidē varēsi vērot arī portālā Diena.lv.

Portfelis zem finanšu bloka jumta © DIENA(21)

Jau nākamajā nedēļā, kad būs zināmi Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu rezultāti, sāksies "taustāmas" diskusijas par to, kurš būtu piemērots Latvijas pārstāvis jaunajā Eiropas Komisijas (EK) sastāvā. Uzreiz pēc vēlēšanām Briselē uz neformālu tikšanos pulcēsies arī ES valstu un valdību vadītāji, lai apspriestu EK prezidenta izvirzīšanas procesu.

Šodien var nobalsot tikai savā vēlēšanu iecirknī(26)

Arī otrajā Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu iepriekšējās balsošanās dienā vairākos Rīgas vēlēšanu iecirkņos ir liels cilvēku pieplūdums, novēroja aģentūra LETA. Sistēmas traucējumu dēļ šorīt nav iespējams nobalsot EP vēlēšanās tiem vēlētājiem, kas ieradušies nobalsot iecirkņos, kuros viņi nav reģistrēti.

Pagājušajā diennaktī dzēsti 14 ugunsgrēki

Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsti 14 ugunsgrēki, no tiem divi bija kūlas ugunsgrēki, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā informācija. Līdz ar to šogad valstī reģistrēti jau 2758 sausās zāles degšanas gadījumi.

Joprojām grib Skanstes tramvaju © DIENA(11)

Lai gan Skanstes tramvaja projekta attīstība pašlaik ir zem lielas jautājuma zīmes, apkaimes attīstības plāni pagaidām netiekot koriģēti. Skanstes attīstības aģentūras valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Vanags Dienai pauž, ka apkaime investoriem joprojām liekas interesanta, tomēr nenoliedz, ka neskaidrības ar tramvaja projekta norisi bojā Rīgas reputāciju.

Akadēmiskās dubļu cīņas © DIENA(6)

Aizvadītajās Latvijas Universitātes (LU) rektora amata kandidātu debatēs abi kandidāti dalījās ar savām pārdomām, uz ko nākotnē vajadzētu tiekties LU vadībai. Debašu laikā abiem kandidātiem bija jāatbild arī uz nepatīkamiem jautājumiem. Nedēļas sākumā presē tika publicēts tiesas atzinums, ka LU rektors Indriķis Muižnieks nav sadarbojies ar bijušo LRSR Valsts drošības komiteju (VDK).