Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +1 °C
Viegls lietus
Sestdiena, 18. janvāris
Antis, Antons, Antonijs

Ziņas

Arī ceturtdiena būs silta

Ceturtdien Latvijā saglabāsies augsta gaisa temperatūra, kas vairāk raksturīga oktobrim un aprīlim, liecina sinoptiķu prognozes.

Latvijā cilvēki domā daudz radošāk © DIENA(8)

"Man patīk būt daļai no uzņēmuma komandas, patīk cilvēki, ar kuriem strādāju. Esmu vienkārši laimīga!" atzīst Renāte Petride. Pēc 13 Kiprā pavadītiem gadiem viņa atgriezusies Latvijā un strādā SIA Deloitte Latvia finanšu konsultāciju nodaļā par konsultanti. Šis uzņēmums ir viena no vadošajām profesionālo pakalpojumu organizācijām Latvijā, kas sniedz audita, nodokļu, juridiskos, finanšu konsultāciju un uzņēmuma riska konsultāciju pakalpojumus.

Pētījums: Nelegālo cigarešu īpatsvars Latvijā joprojām augsts(1)

Kā liecina tirgus pētījumu kompānijas Nielsen aizvadītā gada nogalē veiktais pētījums, 2019.gada 4. ceturksnī nelegālo cigarešu tirgus īpatsvars Latvijā bija 16,8%. Tas ir pieaudzis par 0,6%, salīdzinot ar aizvadītā gada 2. ceturksni, bet samazinājies par 2,9%, salīdzinot ar situāciju gadu iepriekš.

Latvijas Pasts: 2020.gadam noformēti gandrīz 415 000 preses izdevumu abonementu

Līdz ar tradicionālās abonēšanas kampaņas noslēgumu, apkopotie rezultāti liecina, ka Latvijas Pastā piegādes nodrošināšanai 2020.gadā saņemts kopumā 414 931 preses izdevumu abonements, kas ietver gan Latvijas Pastā, gan izdevniecībās noformētos abonementus, portālu Diena.lv informēja uzņēmuma pārstāvji.

IKEA no tirdzniecības atsauc Indijā ražotās Troligtvis termokrūzes(3)

IKEA aicina nelietot Indijā ražotās Troligtvis termokrūzes ar marķējumu Made in India. Nesen veiktu pārbaužu rezultāti liecina par iespējamu ķīmisku vielu migrācijas līmeni, kas pārsniedz atļauto. Tāpēc IKEA aicina ikvienu, kam ir šāda termokrūze, atdot to veikalā, saņemot atpakaļ pilnu pirkuma summu, informē IKEA sabiedrisko attiecību vadītāja Baltijas valstīs Renata Dante.

Sākusies NEPLP locekļu kandidātu iztaujāšana Saeimas atbildīgajā komisijā © DIENA(12)

Ar pirmo četru Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) kandidātu iztaujāšanu sācies process, kurā no 15 kandidātiem tiks izraudzīti divi, kas aizpildīs vakantās vietas. Pašlaik padome strādā trīs cilvēku sastāvā, un decembrī par NEPLP priekšsēdētāju tika ievēlēts Ivars Āboliņš. Šodien komisija tiekas ar vēl pieciem NEPLP kandidātiem.

Nelegālo cigarešu biznesa perēkli Centrāltirgū varētu aizstāt atpūtas skvērs © DIENA(12)

Rīgas Centrāltirgus (RCT) daļā nojaukto tirdzniecības kiosku vietā, kur vēl nesen Valsts policija (VP) arestēja vairākas personas par nelegālo cigarešu glabāšanu un izplatīšanu, varētu tikt ierīkots atpūtas skvērs. RCT Gogoļa ielas laukuma teritorijā uzņēmums SIA Baltic Demolition Group otrdien sāka demontēt tirdzniecības kioskus, kuri, pēc Rīgas domes (RD) rīcībā esošās informācijas, šajā tirgus daļā atrodas nelikumīgi jau aptuveni 12 gadu. Rīgas mērs Oļegs Burovs (GKR) norādīja, ka pagaidām domei nav konkrētu ideju par teritorijas izmantošanu. Iedzīvotāji ir aicināti iesūtīt savus priekšlikumus par to, kā varētu labiekārtot šo tirgus daļu.

Rinkēvičs aicina Indiju atvērt vēstniecību Latvijā(12)

Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) Indijas galvaspilsētā Ņūdeli tikās ar Indijas Republikas ārlietu ministru Subrahmanjamu Džaišankaru. Amatpersonas pārrunāja abu valstu politisko dialogu, sadarbību ekonomikā un starptautiskajās organizācijās, kā arī starptautisko attiecību aktualitātes, tostarp situāciju Tuvajos Austrumos.

Trešdien gaidāms siltums līdz +9 grādiem

Tuvākajā diennaktī Latviju šķērsos siltā atmosfēras fronte, tādēļ maksimālā gaisa temperatūra trešdien gaidāma no +4 grādiem Latgalē līdz +9 grādiem Kurzemē, prognozē sinoptiķi.