Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +8 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 17. februāris
Konstance, Donats

Ziņas

Sešu ēdiena izdales punktu vietā būs astoņi © DIENA(9)

Plānots, ka no aprīļa papildus sešiem pašreizējiem siltā ēdiena izdales punktiem sāks darboties vēl divi. Iepriekš gan Rīgas domes Labklājības departamenta (RDLD) pārstāve Lita Brice Dienai norādīja, ka no marta plānots slēgt visus sešus siltā ēdiena izsniegšanas punktus, jo pēdējos gados ievērojami ir samazinājies maznodrošināto un trūcīgo personu skaits, kas izmanto šo pakalpojumu. Sākotnēji šim pakalpojumam paredzēto finansējumu 1,48 miljonus eiro bija plānots novirzīt samaksai par aprūpi mājās.

Lai ekspozīcija negulētu sapakota © DIENA

Latvijas Nacionālais vēstures muzejs vakar, atzīmējot 100 gadu kopš darbības sākuma Rīgas pilī, sasauca preses konferenci, lai iepazīstinātu, kā virzās Rīgas pils konventa (kastelas) restaurācija un pārbūve un kādas ir prognozes, kad muzejs varētu atgriezties vēsturiskajā mājvietā.

Piektdien spīdēs saule

Piektdien Latvijā spīdēs saule, tomēr dienas otrajā pusē debesis no ziemeļrietumiem sāks apmākties, prognozē sinoptiķi.

Grib nodrošināties dubultā © DIENA(9)

Ar paziņojumiem, ka pašreizējais Rīgas mērs Oļegs Burovs (GKR) kopā ar Rīgas domes opozicionāriem ir atradis tiesisku pamatojumu domes atlaišanai, šonedēļ divu dienu laikā trīs reizes kvoruma trūkuma dēļ nenotika sasauktā Rīgas domes (RD) sēde. Šobrīd Saeimā likumprojekts, kurā domes atlaišanas nepieciešamība skaidrota ar nespēju organizēt sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, ir apstiprināts pirmajā lasījumā. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) cer, ka pirms lemšanas otrajā, galīgajā lasījumā likumprojekta mērķis tiks papildināts ar nepieciešamību domi atlaist, arī balstoties uz trijām nenotikušajām sēdēm. Par to, kā domes atlaišanas stāsts attīstīsies tālāk, lielāka skaidrība būs nākamnedēļ.