Laika ziņas
Šodien
Migla

Ziņas

VDD izstrādājis Terorisma finansēšanas novēršanas stratēģiju(4)

Valsts drošības dienests (VDD) ir izstrādājis Terorisma finansēšanas novēršanas stratēģiju 2019.–2021. gadam, kuras mērķi ir pilnveidot terorisma finansēšanas novēršanas sistēmu Latvijā, stiprināt valsts spējas cīņai ar terorisma finansēšanu un uzlabot Latvijas reputāciju starptautiskajos finanšu tirgos, portālu Diena.lv informē VDD.

Nedēļas nogale būs silta

Šīs nedēļas nogalē Latvijā gaidāms visai mākoņains laiks, dažbrīd līs un gaisa temperatūra saglabāsies virs normas, liecina sinoptiķu prognozes.

Ekskursija un emigrācija nav viens un tas pats © DIENA(4)

"Pasaule mainās un mainās tendences pasaulē. Daugavpils gan atpaliek, attīstības ziņā vienā solī ar laiku vēl neejam. Toties tāpēc attīstībai ir vairāk perspektīvu. Kad no Anglijas atgriežos Daugavpilī, ir acīmredzams, cik daudz šeit ir iespēju. Ļoti daudz," ir pārliecināts Igors Lipskis, matu dizaina studijas Beauty Mafia un foto studijas Photo Art Studio īpašnieks Daugavpilī. Pēc vairāk nekā desmit Lielbritānijā pavadītiem gadiem Igors ir atgriezies dzimtajā pilsētā.

Trīs pilsētas saglabās statusu © DIENA(16)

Liepājai, Rēzeknei un Daugavpilij saglabājot republikas pilsētas statusu, valdība nolēmusi pašreizējo 119 pašvaldību vietā tomēr izveidot 39. Par šādu pašvaldību skaitu koalīcijas partijas oficiālu vienošanos panāca tikai šonedēļ. Taču ar to, ka republikas pilsētas statusu varētu zaudēt, nav mierā Ventspils un Jelgavas pilsētu vadība.

ZM: Zvejnieki varētu saņemt atbalstu par mencu zvejas apturēšanu nākamgad(1)

Latvijas kuģu īpašniekiem un zvejniekiem pastāv cerības saņemt atbalstu par mencu zvejas apturēšanu nākamgad, informēja Zemkopības ministrijā (ZM), komentējot Eiropas Savienības (ES) Lauksaimniecības un zivsaimniecības padomē Luksemburgā pieņemto regulu par zvejas iespējām Baltijas jūrā 2020.gadam.

Stockmann darbiniekiem konstatēta vēdera infekcija(21)

Vēdera infekcija konstatēta apmēram 50 universālveikala Stockmann darbiniekiem, kurus Trakajās dienās ēdināja SIA Baltic Restaurant Latvia, aģentūrai LETA apstiprināja Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD).

Atrasts bezvēsts pazudušais Valerijs(1)

Valsts policijai izdevies noskaidrot Valerija Ščerbakova atrašanās vietu. Policija pateicas visiem, kas dalījās ar informāciju un sekmēja vīrieša atrašanu.

Viņķele atbalsta protestus pieteikušos mediķus(7)

Veselības ministre Ilze Viņķele (A/P) aģentūrai LETA uzsvēra, ka saprot protesta akcijas pieteikušo mediķu sašutumu un objektīvo nepieciešamību palielināt atalgojumu. Ministre piebilda, ka gan domās, gan garā ir kopā ar viņiem.

LRA aicina novērst novadu iedzīvotāju diskrimināciju(1)

Latvijas Reģionu Apvienības (LRA) valde aicina novērst novadu iedzīvotāju diskrimināciju pēc dzīves vietas un nepieļaut 90 tūkstošu Latvijas cilvēku atstāšanu bez pārstāvniecības, kas sekos pēc administratīvi teritoriālās reformas.