Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziņas

Vai turpināsies akcionāru tiesību ignorēšana? © DIENA(4)

Nākamajā otrdienā, 22. septembrī, notiks divas farmācijas uzņēmuma a/s Olainfarm akcionāru sapulces – no rīta būs kārtējā akcionāru pilnsapulce, bet jau pēcpusdienā paredzēta ārkārtas akcionāru pilnsapulce, kas sasaukta pēc Igaunijas uzņēmuma Olfim OÜ prasības, kurš pārstāv vienu no Olainfarm līdzīpašniecēm – Irinu Maliginu.

Trešdiena būs silta un saulaina

Trešdien Latvijā gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +23..+27 grādiem, piekrastē tā vietām svārstīsies ap +20 grādiem, prognozē sinoptiķi.

Riņķadancis ap Pēterbaznīcu nav beidzies © DIENA(1)

Latvijai atgūstot neatkarību, daudzi dievnami atkal nonāca likumīgo īpašnieku rokās. Tomēr Rīgas Doma baznīcas un Rīgas Svētā Pētera baznīcas statusu Latvijas Republikas Augstākā Padome nolēma noteikt ar īpašu likumu. Doma baznīcai tas stājās spēkā 2005. gadā, nosakot īpašumtiesības Latvijas Evaņģēliski luteriskajai baznīcai. Savukārt Pēterbaznīcas statuss joprojām palicis gaisā karājoties.

Levita un VARAM redzējums atšķiras © DIENA(18)

Iedzīvotāju valdes kā konsultatīva organizācija, kas ar pašvaldības domi regulāri apspriež vietējās kopienas aktualitātes un ir bez noteiktām funkcijām, uzdevumiem un finansējuma, – tāds ir sākotnējais Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) piedāvājums Valsts prezidenta Egila Levita lolotajai idejai, kas bija viens no argumentiem, kādēļ prezidents izsludināja kritiski vērtēto administratīvi teritoriālās reformas (ATR) jumta likumu.

Tiesa uzdod CVK pārskaitīt balsis trijos Rīgas domes vēlēšanu iecirkņos(6)

Administratīvā apgabaltiesa šodien daļēji apmierināja politisko partiju apvienības Jaunā Saskaņa sūdzību par Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu rezultātiem un uzdeva Centrālajai vēlēšanu komisijai (CVK) nodrošināt balsu pārskaitīšanu trijos vēlēšanu iecirkņos, aģentūru LETA informēja tiesā.

Otrdien gaiss iesils līdz +24 grādiem(1)

Otrdien naktī un no rīta Latvijas lielākajā daļā gaidāms apmācies laiks, vietām - pārsvarā Vidzemē un Latgalē - arī nedaudz līs, prognozē sinoptiķi.

FOTO: Aizvadīta rudens talka dzīvnieku patversmē Ulubele

12. septembrī dzīvnieku patversmē Ulubele bija novērojama liela rosība, pateicoties organizatoriem 4finance Labie darbi un SMScredit.lv, kārtējo gadu norisinājās rudens talka, kurā, kā ierasts bija ieradies ievērojams skaits brīvprātīgo palīgu.

Skatās arī tālāk par Rīgu © DIENA(18)

Apmēram 80 partijas Progresīvie pārstāvju sapulces delegātu sestdien neslēpa prieku par labajiem panākumiem Rīgas domes vēlēšanās – deviņi partijas biedri un vēl divas apkaimju aktīvistes, kuras Attīstībai/Par! un Progresīvo (A/P/P) sarakstā startēja no Progresīvo kvotas, ir šī sociāldemokrātiski tendētā politiskā spēka līdz šim labākais panākums.