Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Ziņas

Sēnītes atjaunošana atkal iestrēgusi un, iespējams, netiks turpināta(18)

Bijušā restorāna Sēnīte atjaunošana atkal iestrēgusi un, iespējams, netiks turpināta. To sociālajā tīklā Facebook paziņoja uzņēmuma Liepkalni pārstāvji, kuri vēl gada sākumā bija izsludinājuši arhitektu ideju konkursu. Iemesls – strīds ar uzņēmumu Latvijas valsts ceļi (LVC) par stāvvietu ierīkošanu ēku kompleksam. Vai tas nozīmē, ka projektam pārvilkta svītra, skaidroja Latvijas Televīzijas raidījums Panorāma.

Pastāv risks, ka būs jāatmaksā Ventspils Mūzikas vidusskolai piešķirtie 10,9 miljoni(3)

Koruptīvo darbību dēļ pastāv risks atmaksāt Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta Valsts Ventspils Mūzikas vidusskolas infrastruktūras attīstība piešķirto finansējumu 10,95 miljonus eiro apmērā, aģentūrai LETA apstiprināja Centrālās finanšu līgumu aģentūras (CFLA) Komunikācijas un klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Daiga Reihmane.

LVĢMC vadīs Pūces partijas biedrs(7)

SIA Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) valdes priekšsēdētāja amatā iecelts SIA Saldus medicīnas centrs valdes priekšsēdētājs Ingemars Harmsens, kurš no Attīstībai/Par! saraksta Kurzemes vēlēšanu apgabalā ar 8. numuru kandidēja 13. Saeimas vēlēšanās, bet valdes locekļa amatā - SIA Vides investīciju fonds valdes priekšsēdētājs Egils Zariņš, informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM).

Jau pirmajās brīvlaika dienās slimnīcā ar nopietnām traumām nogādāti vairāki bērni(1)

Bērnu un pusaudžu traumatisms, kā arī dažādi nelaimes gadījumi, kuros cieš bērni, vasaras brīvlaikā strauji pieaug. To apliecina arī aizvadīto brīvdienu skaudrā statistika, tāpēc Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi jau šodien aicina pieaugušos ar saviem bērniem pārrunāt dažādus drošības jautājumus, portālu Diena.lv informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests.

Otrdien kļūs karsts(1)

Arī otrdien visā Latvijā būs sauss un saulains laiks, gaisa temperatūra paaugstināsies, prognozē sinoptiķi.

Bedru skaits samazinās © DIENA(4)

Dienu pirms noteiktā termiņa – pirmā jūnija – valsts AS Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU) paziņoja, ka ir pabeidzis bedru masveida remontu uz valsts galvenajiem un reģionālajiem asfaltētajiem autoceļiem ar lielāko satiksmes intensitāti jeb uz tiem autoceļiem, kuriem ir noteikta augstākā – A uzturēšanas klase.

Vēlreiz apstrīdēti elektrovilcienu iepirkuma rezultāti(7)

Spānijas uzņēmums Patentes Talgo S.L. (Talgo) vēlreiz iesniedzis sūdzību Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB) par AS Pasažieru vilciens elektrovilcienu iepirkumu, liecina IUB mājaslapā publicētā informācija. Sūdzības izskatīšanas termiņš vēl nav noteikts.

Pirmdien Latvijā vietām gaiss iesils līdz +25 grādiem

Gaisa temperatūra agrā pirmdienas rītā Latvijā bija no +2 grādiem Mērsragā un +3 grādiem Zosēnos līdz +8..+9 grādiem Liepājā un Rīgā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija. Dienas gaitā savukārt kļūs jau krietni siltāks.

Atkārtotais atzinums par ugunsdrošību Ventspils Mūzikas vidusskolā ir negatīvs(4)

Pagājušajā nedēļā Iekšējās drošības birojs (IDB) aizturēja ugunsdzēsēju komisiju, kas iespējams uzpirkta, lai jaunuzceltajā Ventspils Mūzikas vidusskolā pievērtu acis uz vairākām neatbilstībām ugunsdrošības sistēmā. Viņu pieņemtais pozitīvais atzinums pēc notikušā atcelts. Ugunsdzēsēji iesaistīti abās pusēs gan kā iespējamā kukuļa devējs, gan ņēmējs, svētdien vēsta raidījums Nekā personīga.