Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziņas

Līgo dienā avārijās cietuši 17 cilvēki(3)

Pagājušajā diennaktī Valsts policija (VP) reģistrējusi 61 avāriju, kurā cietuši 17 cilvēki, tajā skaitā četri gājēji un trīs velosipēdisti, informēja Valsts policija (VP).

Līgo nakts aizvadīta bez nopietnām ugunsnelaimēm(3)

Salīdzinot ar pērnā gada Līgo svētku dienu, šogad šajā dienā ugunsnelaimēs nav cietušu cilvēku, bet ir saņemti nedaudz vairāk maldinošu izsaukumu - pērn tie bija 45, bet šogad 57, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.

Jāņu naktī līst vidēji reizi trijos gados

Apkopojot datus par pēdējiem 53 gadiem, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs secinājis, ka nokrišņu varbūtība Jāņu naktī dažādos valsts reģionos ir no 21% līdz 47%, valstī vidēji - 32%.

Ar plašu pasākumu programmu Latvijā atzīmēs Līgo svētkus(6)

No 23. jūnija plkst.17 līdz 24. jūnija rītausmai plkst.4.30, 11. novembra krastmalā notiks vērienīgi Līgo svētku svinēšanas pasākumi. Krastmalā uz trīs skatuvēm uzstāsies Latvijā populāri mūziķi un aktieri, būs iespēja dzirdēt maestro Raimonda Paula joku dziesmu programmu Viena tante teica..., kā arī pasākumā darbosies vairāk nekā 30 kafejnīcas un miestiņa teltis. Ieeja pasākumā ir bez maksas. Svētku ugunskuru iedegšana notiks plkst.22.30