Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Izsludināti konkursi uz RNP un Rīgas ūdens padomes locekļu amatiem(2)

Rīgas dome izsludinājusi konkursus uz Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrību Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) un Rīgas ūdens padomes locekļu amatiem, aģentūru LETA informēja pilsētas izpilddirektores pārstāvis Guntis Kārkliņš. Plānots, ka katrā kapitālsabiedrības padomē darbosies trīs padomes locekļi. Kandidāti uz amatiem var pieteikties līdz 8.jūnijam.

Latvijā miruši vēl divi Covid-19 slimnieki(13)

Aizvadītajā diennaktī Latvijā miruši vēl divi Covid-19 slimnieki, līdz ar to valstī kopumā dzīvību zaudējis 21 ar jauno koronavīrusu sasirgušais, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.

Rīga joprojām vēl nav gatava © DIENA(3)

Arī pēc tam, kad pirms trim mēnešiem Saeima atbrīvoja Rīgas domes (RD) deputātus, vietā ieceļot pagaidu administratorus, vairākas lietas palikušas līdzīgas tām, kādas tās bija iepriekšējā domes sasaukuma laikā. Viena no tām – problēmas ar ielu un tiltu remontiem. Par to atbildīgs ir RD Satiksmes departaments. Šobrīd rīdzinieki cer, ka beidzot tiks pabeigta divu pārvadu – Brasas un Augusta Deglava – pārbūve.

Bez papildu stresa eksāmenā © DIENA(3)

Stingri ievērojot noteiktos drošības pasākumus, konsultāciju un eksāmenu dalībnieki varēs nelietot sejas masku, ja vien pasākuma ilgums nav vairāk par trim stundām un tajā nepiedalās personas, kurām ir paaugstināti veselības riski. Šādu vienošanos beidzot panākušas atbildīgās iestādes. Nemedicīniskās sejas maskas gan skolām ir piegādātas.