Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Vasarā plānotais Country Bauska festivāls tiek pārcelts uz nākamo gadu

Ņemot vērā vīrusa Covid-19 izplatību pasaulē, Country Bauska festivāla organizatori informē, ka šajā vasarā paredzētais festivāls tiek pārcelts uz 2021. gada jūliju.

"Rūpējoties par festivāla apmeklētāju, mākslinieku un organizatoru veselību un drošību, kā arī ņemot vērā noteiktos piesardzības pasākumus valstī, pasākuma norise šajā vasarā nav iespējama," paziņoja festivāla rīkotāji

"Situācija, protams, nav patīkama. Taču festivāla mākslinieki ir saprotoši. Varam paziņot, ka šī gada plānotie amerikāņu mākslinieki Džesika Linna un Dags Adkinss devuši apstiprinošu atbildi, un būs satiekami nākamā gada festivālā," stāsta Country Bauska producents Uldis Ozoliņš. "Domāju, ka nākamgad festivāla mūziķu klāsts varētu būt plašāks, tam varētu pievienoties arī skandināvu grupas. Šobrīd prognozējam, ka festivāls norisināsies nākamā gada jūlija sākumā, lai nepārklātos ar Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem."

“Mēs ļoti vēlējāmies šogad festivāla viesiem uzburt svētku atmosfēru, ne tikai ar muzikālajiem priekšnesumiem, bet arī ar virkni citu aktivitāšu, taču pašreizējā situācija liedz šos plānus realizēt. Pat ja festivālu būtu iespējams rīkot pirmajā nedēļas nogalē un mazākā formātā, mēs nevarētu nodrošināt ārvalstu mākslinieku klātbūtni. Tas nebūtu godīgi pret festivāla apmeklētājiem," stāsta festivāla producents Mārtiņš Jātnieks.

"Esmu pārliecinājies, ka Latvijā ir uzticīgi kantri mūzikas draugi, tāpēc, esmu drošs, ka nākamgad, ar vēl lielāku vērienu, atgriezīsimies un kopā lieliskā atmosfērā un mūzikas pavadījumā radīsim svētkus."

Paredzētā mākslinieku programma 2021.gada festivālā paliks nemainīga. 

Iegādātās biļetes pasākuma apmeklētājiem būs derīgas uz 2021. gada festivālu.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja