Tautas glābšanas entuziastiem ir bezkaislīgi jāizvērtē, kas būtu reālāk izdarāms — visu aizmirsto svētku aktualizēšana vai vairošanās tradīcijas uzsvēršana Jāņos. Provizoriskās aplēses liecina par labu otrajam variantam.
Sestdiena uzskata par lietderīgu pirms šiem svētkiem atgādināt latviešu tradicionālās pozas, tā sakot, latviešu kamasūtru, lai iesācējiem jāņošanā nebūtu jālauza galva, kas īsti šajos svētkos jādara. Galu galā dažam labam tā varbūt ir vienīgā diena gadā, kad viņš atraujas no interneta un nonāk brīvā dabā, kurā orientējas daudz sliktāk, nekā to spēja mūsu senči, kuru vairošanās politikai pateicoties, mēs vispār esam.
Poza Vienotība
Visi jāņabērni sanāk kopā, aizsien viens otram acis un tad mēģina veidot pārus. Pret rītu atsien acis un skatās, kas iznācis.
Poza Rīkojums Nr 2
Jāņabērns ar spējām neatbilstošām seksuālās dominances pretenzijām, saņēmis pārējo līgotāju atteikumu, paķer degošu pagali no ugunskura un izdzenā savu kompāniju, pēc tam mēģina to papildināt ar šaubīgiem līgotājiem no pavisam svešas kompānijas, un, ja tas neizdodas, atkal mēģina kļūt mīļš.
Poza Visa laba Jāņu zāle
Pirms mīlēšanās saelpojas tā pavairāk zāli un pēc tam mēģina atcerēties, ko tad darījuši.
Poza Lakstīgala
Partneri ielien pēc iespējas biezākā krūmā, kur viņus neviens neredz, un savas izdarības pavada līksmiem izsaucieniem, uzbudinot pārējos jāņabērnus.
Poza Pēdējais latvietis
Tradicionālā poza, tikai partnera vietā izmanto cisu maisu.
Vairāk par citām latviešu kamasūtras pozām lasiet Sestdienā!
Latviešu kamasūtra
Mēģinot rast atbildi uz jautājumu, kāpēc latvieši vispār ir izdzīvojuši līdz mūsdienām, pētnieki pamanījuši interesantu faktu, kam var izrādīties ļoti nepastarpināta saistība ar izdzīvošanas fenomenu: mūsu senči vairojās. Aizņemtība darbos nozīmēja, ka senie latvieši pamanījās vairoties svētku dienās. No senlatviešu svētkiem līdz mūsdienām svinamas dienas statusā palikuši tikai Jāņi, tādēļ nav grūti apjaust, kāpēc mums vairs nesokas ar vairošanos.
Uzmanību!
Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.