Andris Vaņins

Oskars Kļava

Deniss

JJJJJ

Ja nosargātu 1.puslaika pozitīvo rezultātu (2:1), nešaubīdamies izlases paveikto novērtētu ar pieci. «Pendele» visu sagrieza kājām gaisā. Arī Vaņins bija morālā nokdauna ķīlnieks, no kā tā arī neatguvās. Varēja nospēlēt sekmīgāk trijās epizodēs 2. puslaikā, kad ielaidām vārtus.

JJJJJ

1.puslaikā darba bija nedaudz mazāk nekā otram malējam aizsargam Kačanovam, caur kura malu grieķi veidoja lielāko daļu uzbrukumu. Piedalījās pirmo vārtu guvumā - piespieda Torosidi izdarīt neveiksmīgu piespēli caur soda laukumu. Nepalika mīnusos duelī ar Geku, diemžēl nepelnīti tika sodīts 2. puslaika sākumā.

JJJJJ

Līdzīgi kā Gorkšs netika galā ar veiklajiem grieķu uzbrucējiem, izcili precīzajām piespēlēm soda laukumā. Netika galā ar Geku, kad zaudēja pirmos vārtus. Arī pārējie tika zaudēti pēc sitieniem no vārtu priekšas.

JJJJJ

Izpelnījās kapteiņa apsēju. Savu labāko epizodi sarūpēja 1.puslaikā, kad izmantoja Torosida kļūdu, sita spēcīgi pa vārtiem - vārtsarga atsisto bumbu tīklā raidīja Verpakovskis. Bija vairākas labas epizodes 1.puslaikā, taču otrajā nespēja iet pret straumi.

JJJJJ

Izturēja atbildības nastu, ko uzlika spēļu prakses trūkums. Ar katru nākamo epizodi darbojās arvien drošāk, bez lieka riska. 1.puslaika izskaņā pārtvēra bīstamu piespēli un radīja pretuzbrukuma iespējas.

JJJJJ

Neizmantots palika galvenais ierocis - spēcīgais un precīzais sitiens ar kreiso kāju. Grieķi acīmredzot bija labi izpētījuši mūsu un Šveices spēles video. Vēl pirms mūsu otrajiem gūtajiem vārtiem pavērās iespēja ātram pretuzbrukumam, taču lieka māņu kustība dzēsa skaitlisko pārsvaru. Tiesa, piespēle uz kreiso malu nebija smādējama. Jāuzteic stūra sitiens 2.puslaikā, kad pie tālā vārtu staba «atrada» Gorkšu, kurš netrāpīja rāmī.

JJJJJ

Neatrada kopīgu valodu ar Laizānu spēles organizēšanā. Ar pieredzi, cīņassparu šādās spēlēs ir par maz. Prasījās vairāk palīdzības centra aizsargiem.

JJJJJ

1.puslaika vidū uzdrīkstējās sist no centra un pārsteigt Corvu. Gandrīz izdevās. Visu 2.puslaiku mūsu centra pussargi spēlēja faktiski bez bumbas vai izdarīja vienkāršas piespēles uz priekšu, lai uz brīdi slāpētu briesmas savā soda laukumā.

JJJJJ

Ar piespēli Karlsonam veicināja mūsu otros vārtus. Īsi pirms tam «ieskrēja» aizmugurē, lai gan bija potenciāls labākam uzbrukumam.

JJJJJ

Nelabvēlīgā rezultāta dēļ nav gandarījuma par gūtajiem vārtiem, lai gan tie gūti pēc skaistiem sitieniem. Trauma 2.puslaikā lika prasīt maiņu.

JJJJJ

Maz pamanāms. Iespējams, to ietekmē taktika. Ar elegantu piespēli piedalījās vārtu guvumā.

JJJJJ

Pabija uzmanības centrā - izklupienā sisto bumbu tvēra vārtsargs. Nesaudzēja sevi divcīņās, taču tajās lielākajā daļā zaudēja. Trūkst izlases līmeņa spēļu pieredzes.