Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kāpēc Saeima nedrīkst neizdot Jurašu?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
haralds
h
Jautājumi ir aizdomīgi ne vismaz trīs apsvērumu dēļ, bet vismaz triju apsvērumu dēļ. nepatīk man ne Judins, ne viņa par†ija - "jaunā" "Jobnu†ībā", kurā nav neviena un nekā jauna ne nozīmē "young", "jung", "jeune", "молодой", ne nozīmē "new", "neue", "nouveau", "новый", bet nevaru nepiekrist, ka "depu†ā†u imuni†ā†e" īnisms - vai nu pieņem likumu, ka depu†ā†i drīkst zagt un laupīt nesodīti vai arrī likums attiecās arī uz depu†ā†iem - Kangarā†s nav †iesa! viņa uzticība Latvijas †iesu sis†ēmai gan pa manam vai nu naivums vai ārkārt smalka irōnija! bet jau izdeva! http://www.fotoblog.lv/rep/8391876/?cid=3319
Bomzis Vamzis
B
Piekrītu. Jāizdod. Pēc tam vēl 99. Tad beidzot Latvijas Tautas griba būs realizēta.
Izbļaušana bija Jura glābiņš
I
Kā jau katrā izspiešanas lietā, pastāv risks, ka izspiežamais paziņos orgāniem un lieta tālāk turpināsies kontroles dienestu virsvadībā. Šajā lietā pēdējā brīdī izspiedējs Juris nobijās, ka tā varētu būt dienesta provokācija, bet vairs nedrīkstēja kontaktēt ar izspiežamo, jo sarunas varēja noklausīties citi orgāni. . Tādēļ viņš sniedza dienesta ziņojumu, nenorādot sarunu otro pusi un vēlāk izbļaustījās, lai otra puse, gadījumā ja tā tomēr nebūtu sakontaktējusi ar orgāniem, saprastu, ka par to ir jāklusē.
Temīda
T
Jurašs jāizdod jo savādāk mēs rupji pārkāptu JKP un Juraša solījumus par totālā tiesiskuma ieviešanu, viens no kura atribūtiem ir nekavējoša deputātu izdošana kriminālvajāšanai. Respektēsim to, ko solīja Jurašs un izdosim viņu kriminālvajāšanai.
Zurab Vizvarvonovič
Z
tad jau nav jēgas izdot, jo var nākt gaismā nesmukas lietas, būs rīkojums nebalsot par izdošanu , bet ja izdos , nu tad pa pillu progrāmu, lai sēd čohā kungi no augstajiem plauktiem , kautgan lembem neko atkal nepiešūs.
Grāvis
G
Tātad ļimonu piedāvāja Dambītis? Tad kāpēc netiek tiesāts Dambītis?
Tas ir
T
tas pats čalis, kurš pārējos konsultē, kā apiet nodokļus? Vai kā?
Ilona Kulda
I
JKP ir visas iespējas demonstrēt savu izpratni par tiesiskumu
Iloniņa atkal demonstrē
I
savu neizpratni par veselo saprātu?
  • 13
  • 8
GuGu
G
Visa šī jezga ar valsts noslēpumu, slepenību, klusēšanu izmeklēšanas interesēs, u.t.t. jau kļūst smieklīga. Latvijā tas jau sen kļuvis par aizsegu daudzām netīrām lietām. Atbrauc poļi un, kā uz paplātes pasniedz Ušakova satiksmes mahinācijas, atbrauc amerikāņi un atklāj kokaīna kravu... Strādā visi, izņemot mūsējos! Mūsējie tikai mutes plāta un nespēj sakarīgi atbildēt uz elementāriem jautājumiem. Tik vien dzirdam vāvuļošanu par tēmu "mēs visu par visiem zinām, tikai nedrīkstam teikt..."
Apčidrinskis
A
Varētu izdot, bet tikai gadījumā, ja tiesu vara būtu neatkarīga, bez tam vidēji tiesvedība mūsu Dieva pamestajā zemītē ilgst vidējo desmit gadus. Tāpēc baltiem diegiem šūtas lietas nevajadzētu ņemt vērā.
LoL
L
Iespējams, ka Jurašs neorganizēja aizturēšanu, jo kukuļa piedāvātājs bija Vienotības Reira padomnieks, baigā šmuce būtu un varētu pa ausīm dabūt no politiskā jumta:)
  • 1
  • 0
Kad izmeklēs, kādus
K
labumus tavs mīļotais kalnmeiers, iespējams, saņem no hūtes? Salīdzinājumā ar to Juraša lieta. manuprāt, izskatās tikai pēc sīkuma.
Reņģēdājs
R
Pieņemiet, ka ir divi KNAB, - pirmais "Korupcijas NOVĒROŠANAS", kurš pēc vajadzības un Lemberga rekomendācijas piesedz mafiozo tieslietu sistēmu,kučinskus,emšus,kļaviņus, - un otrais - "korupcijas apkarošanas", kura apritē nokļuvis Juraša kā partijas pārstāvis, kura uzdrošinājusies nostāties pret pirmo
Kārklu vācietis
K
Pieņemiet,ka ir divi KNAB.Pirmais,kamēr KNABā gaisu jauca Strīķe un Jurašs,otrais,kad šie divi iestadi pameta ...
  • 18
  • 20
Kaspars
K
Ja ir vainīgs,jāsoda.un loti. LAI GAN JŪTAMS,KA MŪSU VALSTĪ LIELOS BLĒŽUS CEĻ GODĀ , BET SIKOS SODA UN LIEK CIETUMĀ.
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
Uzskatu ka arī šoreiz nevar ļaut likumus komandēt sievām ! Viņām nav loģiskās domāšanas ,diemžēl!
Kārklu vācietis
K
Tavi uzskati par Jutu Strīķi un kāds tai dzimums?
  • 1
  • 7
Vecsčekists
V
Sekojot mums zināmajai KNAB darbības stila loģikai... nav saprotams, kāpēc šajā ideālajā korumpēšanas mēģinājuma gadījumā Jurašs nepiekrita ņemt miljonu un estrādiski - spoži nenoorganizēja publisku kukuļdevēja arestu.
zvirbulēns
z
Jurašam neviens kukuli nav piedāvājis...drīzāk varam runāt par Juraša mēģinājumu šo kukuli pārtvert. :)
  • 15
  • 15

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Burova kļūšanu par Rīgas mēru vērtēju

Kopā nobalsojuši: 1190

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Bankas sabrukuma mācība(5)

Pēdējā laikā ziņās par finanšu sektoru dominē divas tēmas. Pirmā tēma ietver mudinājumus iedzīvotājiem ieviest aizvien jaunus digitālos risinājumus finanšu darījumu veikšanai. Otrā tēma ir saistī...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē