Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Karogs jums rokās, ministra kungs!

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Serjoznijs
S
Pa karogam - katram ministram (-ei).
Un tev - GRĪDLUPATA,
U
kas tava miesīgā radiniece, un ar ko tev pašas miesīgos mēslus ko saslaucīt, Lupatas kundze!
TYT
T
Ja Dzanuškāns pārstāv 'Škoda Vagonka A.S.,' tad šīs uzņēmums ir pats sev uzlīmējis mērķi un aizdomu ēnu uz muguras. Piedevām Dzanuškāns kopumā ir vājš advokāts, kura vienīgā priekšrocība ir sakari "tur," bet arī šis "aktīvs" jau sācis buksēt.
Pasažieris
P
Nu, pilsēta gan runā, ka lielàkais cepiens pret spāņiem bijis tieši par to, ka reālu vilcienu viņiem nemaz nav, ir tikai datorgrafikas. Un piegādes termiņi, sertifikācijas utt nesanāk gluži matemātiski. Un ka tās dažas punktu daļas vērtējumā par labu viņiem bijušas tik dīvainas un aiz matiem pievilktas, ka atcelt lēmumu iubā nepavisam nav bijis grūti. Ne jau velti čehi esot staigājuši ap sienām un arī speciālisti pašā dzelzceļā esot mulsuši un spriedzīte bijusi ne pa jokam.
MM
M
Spāņu Talgo izmantošana un uzturēšana ir dārgāka nekā Škodai !! Kāpēc tas nav uzrakstīts?? Selektīva pieeja informācijai, Agnese!
???
?
MM, Linkaits ir korumpēts?
  • 3
  • 5
Jānis
J
Ļaunas mēles runā, ka Linkaitis ir Šķēles cilvēks, ka viņš saistīts ar Martinsonu, kas saistīts ar Šķēli. Vai tas ir tā, rādīs laiks, kā veiksies Šķēles projektiem ar dzelceļa pārvadājumiem caur Lietuvu, Latviju, par kuriem vakar ziņoja plašsaziņas līdzekļi.
TYT
T
Linkaiša senās un ciešās saites ar Šķēli nav nekāds pārsteigums vai noslēpums. Viņš ir politelites sens dzīvnieks, pieredzējis, uzticams un labi iebarots. Tiesa, visai vājš vadītājs. Vairāk pozētājs
  • 6
  • 6
zvirbulēns
z
Divdomīgi uzrakstījies, tā i nesaprotam kas ar to ministru Linkaiti, pats korupcijas centrā vai KNAB karoga nesējs? Katrā ziņā te ir par ko padomāt, Agnesei žetons!
Kā Margeviča žagojas un gāzē,
K
tā Lembergs ar slavas dziesmu klāt. Šķiet, nav vēmekļa, ko Margeviča no Lemberga mutes negaidītu un nebaudītu!
  • 4
  • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Mūžīgais aplis tīras nākotnes vārdā(1)

Rīgas pašvaldības atkritumu apsaimniekošanas sistēmas modernizācija, kas tiek īstenota publiskās privātās partnerības ietvaros, ir raisījusi plašas diskusijas Latvijas galvaspilsētā Rīgā. Taču, nes...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē