Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Sabiedrības atmiņā vēl saglabājušies trūkuma laiki. Bada sajūta vēl nav pārgājusi

Komforta slimība jāizslimo

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nejēga
N
Ērtību slimība, mācies latviešu valodu!
JanisT
J
Zero waste ir pilnīgs sviests, lai novērstu cilvēku uzmanību no daudz būtiskākā lietām, kuras neviens netaisās risināt! Kad beidzot sāks ražot kvalitatīvus produktus ar ilgu lietošanas laiku, kurus var viegli remontēt, nevis tā kā tagad, viss tiek ražots, lai pēc garantijas termiņa beigām būtu uzreiz izmetams?
Dostojevskis
D
Dabas aizsardzība ir viena jauka lieta. Tikai... nevar saprast, kāpēc ar to nodarbojas tik liels skaits neliešu?
Vakcīnuapkarotājs
V
Neaizmirstiet, ka pārtikas daudzie iesaiņojumi ir labs nodrošinājums pret slimībām, par kurām uzzinām vairs tikai no grāmatām un kino... .
Astra
A
Zero waste utt., tas viss ir ļoti jauki, bet der tikai tiem, kam ir daudz brīva laika staigāt pa atsevišķām bodītēm ar saviem trauciņiem (vēl dzīvo pie vecākiem, vai dzīvesbiedrs uztur), savukārt tie, kas strādā pilnu darba dienu, lielākoties iepērkas reizi nedēļā, un tad ir svarīgi, lai tur būtu viss - maize un piens, gaļa un zivs, augļi un dārzeņi plus vēl viss, kas vajadzīgs bērnam, sunim, kaķim, virtuvei, vannasistabai, dārzam utt. Atliek tikai lielveikals. Īstais risinājums būtu atklāt materiālu, kas ir līdzvērtīgs plastmasai, bet sadalāms vai sadalās pats, tikai zinātniekiem jādod skaidrs uzdevums pie tāda strādāt. Savukārt, ja mājās neko neēd, tikai iedzer rīta kafiju ar bulciņu un vēlāk ieturas restorānos, tad tikt pie zero waste ir viegli, tikai diez vai daudzi to varēs atļauties.
patiesībā
p
Slīkšana atkritumu (pl)ūdos JAU ir iestājusies (nevis tikai vēl gaidāma vai "draudoša") un rullē pēc pilnas programmas. BET – TIKAI un VIENĪGI pašu slīcēju (t.i. mantu / atkritumu kulta pielūdzēju jeb zombijfanu) dēļ. Un - nevis to fiz./jur./publ. personāžu dēļ, kuri piekopj savu arī šajā pašreizējā "rietumliberāldemokrātisko virsvērtību valstī" prioritāri pieprasīto un arvien straujāk "plaukstošo" (jebkurā izpratnē / izpausmē) "treš-biznesu" (jo - ir tak' sacīts: "nauda nesmird!").
P
P
Sviests!Notiek baigā cīņas imitācija par plasmasas iepakojuma iznīcināšanu,lietošanu. Vienkārši aizliegt to ražošanu.Bet tāda spēka pasaulē nav.
Pravietisnejaukais
P
Tikai indivīds, kurš apzinās, ka daba pieder Dievam, tikai tāds nepiemētās dabu ar saviem atkritumiem. Neviens taču nespļauj uz grīdas Saimnieka klātbūtnē!
Logičeskijs
L
Bagātība - īstā recepte vides piesārņojuma novēršanai.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Politiski kriminālā autoritāte(7)

Viens no argumentiem, kādēļ tiek sargāta tiesā par vainīgu atzītā Saeimas Budžeta un finanšu komisijas priekšsēdētāja Mārtiņa Bondara (AP) politiskā karjera, ir iebilde, ka par vainīgu viņš atzī...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē