Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Nav naudas? Aizej un palūdzies pabalstu!

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
PatriciaThomas
P
I quit working at shoprite to work online and with a little effort I easily bring in around $45 to 85 per/h. Without a doubt, this is the easiest and most financially rewarding job I've ever had. I actually started 6 months ago and this has totally changed my life............ https://Www.Jobcash1.com
Patriots
P
Pastalas, kas, jums par maz ar iespēju katru dienu laimē diet? Liekat mierā valsti, galvenais, ka esam beidzot brīvi un neatkarīgi no šausmīgās ļaunuma impērijas - krievijas!
ļuļa
ļ
visu šo var pateikt pāris vārdos - nodokļi mūsu, problēmas jūsu.
nu i durak ti ļuļa
n
on pomogajet našim rossiskim predprinimatelam, a ti zdes nekto..
 • 3
 • 7
?
?
Gūte, kād būs reportāža, ka viens no plaukstošākajiem biznesiem šai banānu republikā ir cilvēka nostādīšana bezizejā, lai lēti atņemtu visu. Kopš eirokredīti apsīkst, jāpelnās no tā, vai ne. Varu tikai teikt, turēt nekustāmo un mantu, ja neesat valdošo bandītu draugos, Latvijā vairs nav jēgas. Gan izdomās kā atņemt.
tam #
t
Ne obligāti. Tur tagad ienākumi un brīvība tādi paši kā šeit. Nekāda ieguvuma.
 • 2
 • 2
#>?
#
Pareizi teikts: Visiem ka viens jabrauc uz rossiju...
 • 6
 • 6
Logičeskijs
L
Nelaimīgs bērns nelaimīgai sievietei nelaimīgā valstī.
Krējums Saldais
K
"Manuprāt, LM atbilde spilgti raksturo labi paēdušās valsts pārvaldes attieksmi pret krīzes skartajiem nodokļu maksātājiem – naudas trūkums ir tava, nevis mūsu problēma..." . .. . .. Bet cien. Žurnālisti - jūs paši ar putām uz lūpām cīnījāties par šo Ideālu. Kaut pastalās, bet brīvi Eiropā. Nu, Eiropa izrādījās gejropa, bet tas ir cits stāsts. Un tagad stāv, tā jūsu paziņa ar bērnu uz rokām gejropas vidū un nevienam nav vajadzīga. Un šādu absurdu situāciju Latvijā ir simtiem. Mani nedaudz pārsteidz, ka autors nav ievērojis, ka lielai daļai pensionāru pensija ir zem jebkuriem iztikas mijimumiem, bet tas uz paša autora sirdsapziņas, kā visi pārējie absurdismi Latvijā.
yes
y
Neizdevusies valsts. Vēsturē ir daudz piemēru, ka vergi nespēj pārvaldīt valsti
 • 2
 • 3
zvirbulēns
z
Tiesiskās valstīs Valsts un Cilvēks ir vienlīdzīgi spēlētāji, abi vienā svara kategorijā. Valsts nav nekas augstāks par cilvēku. Un šo pamatvērtību, vienkāršo liet Vara nesaprot. Padomijas laiks ir uzspiedis tik treknu zīmogu mūsu Varai, ka tā joprojām domā, ka Valsts ir pār par cilvēku. Šādi pat domā tiesu vara. Ja cilvēks iet uz tiesu pret Valsti vai pašvaldību, valsts vai pašvaldību iestādēm, tad, kā likums, tiesa ar varītēm mēģina nostāties un nostājas valsts pusē, jo redz valsts intereses ir kas augstāks. Un nevar viņiem iestāstīt, ka Valsts nav augstāka par cilvēku, ka abi ir vienlīdzīgi savā svarā.
Krējums Saldais
K
Normālā valstī otrādāk - cilvēks augstāks par valsti. Tad ir demokrātija, ASV, džinsi, žvačka un vispārēja laime. Ja valsts augstāka par cilvēku - tad tā ir diktatūra, kā Z.Koreja, Ķīna vai par ko pārvēršas ASV.
 • 24
 • 2
zvirbulēns
z
Latvijā varas attieksme pret cilvēku ir vienkārši fantastiska, proti, viss tiek nogrūsts uz cilvēku. Ar normatīvajiem aktiem noteikts, ka cilvēkam ir jāizzolējas, bet kompensāciju par izolēšanos nemaksā. Tā vietā, lai valsts maksātu cilvēkam par viņam uzliktajiem apgrūtinājumiem, Valsts nemaksā neko. Ja valsts tevi aizsūta piespiedu izolācijā, tad valstij automātiski ir jāmaksā šim cilvēkam. Te vispār nevarētu rasties jautājumu. Bet Latvijā Valsts, kuru pārstāv Vara, sevi uzskata par kaut ko augstāku par cilvēku, kaut tas tā nav. Īsi sakot, visa atbalsta sistēma izveidota nepareizi, turklāt saknē. Vara nedrīkst noteikt ierobežojumusm/pienākumus kontanktpersonām par to nemaksājot. Valsts nedrīkst cilvēku ielikt karantīna, par to nemaksājot ( nesniedzot kompensāciju).
viesis
v
Latvija nav domāta iedzīvotājiem. Kā ir izteikušies neviens vien politiķis, galvenais Latvijas valsts uzdevums- nodrošināt, lai latvieši varētu runāt latviski. Ar pārējo jātiek galā pašiem, valsti nekas cits neuztrauc (vai pareizāk sakot- pie varas esošos politiķus).
 • 5
 • 1
zvirbulēns
z
Kas tā par žurnālistu māniju vainot iestādes, ne likumus, valdības pieņemtos noteikumus, ministru rīkojumus?
viesis
v
Baidās no cenzūras. pateiks, ka Saeima vainīga, jo pieņem stulbus likumus, nāksies atbildēt uz nepatīkamiem jautājumiem, bet tā, vaino birokrātiju- visi apmierināti, gan izteici kritiku gan arī nevienu īpaši neaizvainoji.......
 • 3
 • 3

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē