Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Uzticēšanās arī krīzē nav bezizmēra

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Dostojevskis
D
Uzticēšanās ar laiku "ataug" ... gluži kā aitām nocirptā vilna... .
interesanti
i
Šoreiz neko nesapratu, ko raksta autore gribēja pateikt, izņemot to, ka uzticēšanās arī krīzē nav bezizmēra. Pagaidām, sakarā ar ļaikā pieņemtajiem drošības pasākumiem mums ļāvusi izsargāties no lielas mirstības. Viss pārējais, kas saistīts ar krīzi, ir tāds pats, kā daudzkur, izņemot Zviedriju, Krieviju, Baltkrieviju, Turkmēniju u.c. Tas, ka Viņķele ieklausās infektologos, ir tikai pluss.
Irlielāmērāticams
I
ka emocijas pārāk noniecināt nevajadzētu, jo tieši emocijas ir pamatā tam, ka jau gandrīz 30. gadus maizi nepērkam par rubļiem.
Krējums Saldais
K
Pēc būtības nekādas krīzes izņemot valdības galvās nav bijis. Mirušo skaits Latvijā - piedodiet, tā pat nav epidēmija. Pieņemtie mēri pilnīgi neadekvāti. Visi tikai sadzīti mājās un norauts stopkrāns. Un būtu labi veikt izmeklēšanu, kāpēc tieši tā notikās. Kāpēc nānogremdē valsts, ja 80% cilvēku šo vīrusu pārslimo asimptomātiski, vispār to nepamanot.
Krējums Saldais
K
Jums ir lieki 4 miljardi? :). . . . . PS. Lūdzu pārbaudiet savus datus - ar slimnīcām saistīti cilvēki raksta, ka slimnīcas, tādas, stipri patukšas. Ja jūs uzskatāt, ka kādi 20 smagi slimie laika posmā no 11.03.2020. ir sasniegums, tad mani jūs jāapbēdina - šādai kapacitātei ir jābūt pilnīga miera laikā. Pašreiz tas izskatās pēc sabotāžas - noraut stopkrānu, lai mums būtu laba Coronas statistika. Maksā visi. Bet visvairāk - nabagie, trūcīgie, maznodrošinātie, invalīdi un visvairāk tie vājnieki, kuriem nav iespējams saņemt medicīniskos pakalpojumus 2 mēnešu laikā un daudziem vēl šobrīd.
  • 9
  • 3
Krauss fon Cillerguts
K
1. Valsts nav nogremdēta 2. Lai arī 80% cilvēku vīrusu pārslimo, nepamanot, 15 % ir smaga slimības gaita, 5% - ļoti smaga. 5% no Latvijas iedzīvotāju kopskaita ir gandrīz 100 000. Pasākumi, ko valdība veica, nodrošināja, ka īsā laika posmā neparādās tie 100 000 ļoti smago slimnieku, kas būtu licis kolapsēt medicīnas sistēmai. Tas ir tieši tik vienkārši.
  • 7
  • 5
Ļaļa
Ļ
Švaka krīze - švaka uzticēšanās.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vecās Eiropas klusā sacelšanās?(7)

Nedēļas sākumā ar interesantiem un, ļoti ticams, visas Eiropas nākotnei nozīmīgiem paziņojumiem nāca klajā Eiropas Savienības (ES) augstais pārstāvis ārlietās un drošības politikas jautājumos Žuzeps ...

Apdraudējums beidzies?(2)

Valdība ceturtdien pieņēma divus likumprojektus, no kuriem viens paredz 9. jūnijā izbeigt ārkārtējo situāciju, vienlaikus saglabājot valdībai iespējas ieviest nepieciešamos ierobežojumus...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē