Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Klapkalne: Latvijas Radio valdei šobrīd nav pamata atkāpties

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
valdei
v
liela alga, bieza āda! Ir jau par vēlu rādīt norūpējušos vaigu.
e-Latvija
e
Vai radio-žurnālisti pārtrauks kropļot valodu un pie-gvelzt ēteru nevērīgā, viegli iereibuša futbola komentētāja stilā, ja Latvijas Radio dabūs tos 100 000? Vai 100 000 pietiks? Ja pietiks, tad jādod, ilgāk vairs nevar izturēt!!!
Valts
V
Valodas kropļotāji ir ne tikai žurnālisti, bet praktiski visi radio viesi. Augsta amatpersona no finansu aprindām skaitļa vietā saka cipars, it kā runādams ar savu kameras biedru, nav vairs augsto darboņu vidū tādu, kas atšķirtu atšķirību starp jēdzieniem spēt, varēt, drīkstēt, tos visus apvienojot ar varēt. Nevienam nekas nav sitādi, ir tikai savādi utt. Tā līdz vakaram varētu turpināt.
  • 6
  • 0
Hohmiķis
H
Radio ir lielais homiķu aizstāvis. Ja populārā Aida Tomsona klātbūtnē pasaka pederasts, viņš momentā aizver muti (ne jau savējo), runātājam atslēdzot mikrofonu.
AiGars
A
Tad jau labi ietaupīts algu fonds, vai tomēr pieņemti vietā citi 56 "žurnālisti"?! Varbūt tomēr vispirms godīgu darbu un kvalitāti, pēc tam prasības... Stostīšanās un Ziņu ierakstu atkārtojumi, piemēram. Vēl arī LR 4 viegli slēptais šovinisms...
Krišjānis Silavnieks
Sāksim ar to kāpēc Latvijas Radio, ko uztur NODOKĻU maksātāji ir 5 (PIECI) kanāli ???! Tātad VALDEI ir ko noņemties, lai visu 5 kanālu AUNU baru saturētu kādos nebūt rāmjos! Tur ir MAZ no inteliģentiem, augstas kultūras cilvēkiem ...Pilns LR ar ...VIDUVĒJĪBĀM, kas acis pārbolījuši bauro par lielākām algām, lai gan MĒNESĪ nostrādā KNAPAS max 50 stundas! MĒNESĪ! Kā zinām SKOLOTĀJS 5 dienas x 8 stundas DIENĀ nostrādā 40 stundas NEDĒĻĀ! Radio cilvēki 40-50 stundas nostrādā MĒNESĪ! Bet alga ir TŪKSTOTIS ... Viduvējības baurojot par lielākām algām ir par STULBU, lai domātu par SAVA(!!!) darba KVALITĀTI (!!!) ... VIDĒJĀ mēnešalga darbiniekiem/žurnālistiem ir 1 024 eiro. TŪKSTOTIS! Latvijas Radio būtu jāveic KARDINĀLĀ reforma- SAMAZINOT šos 5 kanālus uz ...CIK? Ne vairāk par 3 kanāliem ...
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
VAI ''VALDE'' NAV IEKRTUSI VISATĻAUTĪBĀ ?
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
varbūt šai ''dāmītei'' laiks pensijā ?
  • 7
  • 1
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Par algām ir ļoti vienkārši. Mums 60-tos gados bija tādi vīri, kas ziemā ar zirgiem lopbarību vadāja, viņiem nemaksāja gandrīz nemaz. Gudrākie no viņiem aizgāja par traktoristiem, vēl gudrākie par šoferiem un tie sāka pelnīt daudz labāk. Bet viens pat neklātienē tehnikumu pabeidza un kļuva par agronomu. Tā pat ir ar žurnālistiem, kas neko citu nespēj kā plāno galdiņu urbt, tas nedrīkst gribēt 1000 eiru mēnesī.
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Valdei NAV PAMATA atkāpties? Radio darbinieki PIEPRASA, lai valde atkāpjas, bet valde neuzskata to par PAMATU atkāpties!?! Nopietni?
?
?
Vai tas mediators nevarētu strādāt Klapkalnes vietā, bet viņa varētu darīt kādu vienkāršāku darbu
Tā, lūk!
T
samaziniet valdes locekļu un kaut kādu padomnieku skaitu un savas milzīgās algas, un būs, ko pielikt žurnālistiem, kuri strādā, nevis priekšnieko.
Brīnišķīgi
B
Ja alga 1024.-€ ir par maz, ar steigu jāmaina darbs. Lai nāk citi, kurus tā apmierina. Bet baidīt te nevienu nevajaga!
Žaks Paganels
Ž
Tas ir jocīgi, ka madamas priekšnieces alga četrkārtīgi pārsniedz vidējo algu. Starp citu esmu bijis LR uz daudzām intervijām, taču kaut kādu honorāru, izņemot žurnālus, kurus abonē mana ģimene, neesmu saņēmis. Praktiski LR programmas parazitē uz līdzpilsoņu rēķina. Un tā tas ir iegājies kopš padomju okupācijas laikiem.
  • 10
  • 2
Maija
M
Ziņu dienesta vidējā alga ir 1106 €!!! Un viņi protestē, grib 2000 €? Tiešām laiks apvienot LR un LTV!
  • 14
  • 3
Anarchists
A
Kas tas tāds ir-Latvijas Radio?Nekad dzīvē tādu neesmu klausījies.Un galu galā-ja tāds grib pastāvēt-lai brīvā tirgū konkurē ar komercradio.Tad redzēs,vai tāds veidojums vispār ir kādam vajadzīgs.Kada velna pēc atkal jānoplenderē nodoklu nauda kaut kādu babu kosmiskam algām?Maximā pie kases tādas saņemtu labi ,ja 500 uz papīra.
Mans ierosinājums
M
Sakarā ar to, kā Latvijā ir žurnālistu pārprodukcija, divus gadus LU fakultātē atcelt budžeta finansējumu. Lai mācās par savu naudu, būs mazāks konkurss,mazāk negatīvisma un agresijas.
Diogēns
D
Radio valdei nav pamata atkāpties, jo alga veido fundamentālu pamatu plauksmei, līgsmei un indivīda laimei.
Irlielāmērāticams
I
ka būtu vēlams Radio-mājas priekšā sapulcināt tos ļoti daudzos Latvijas cilvēkus, kuri iztiek ar piecreiz mazākiem mēneša ienākumiem. Viņi varētu dot vērtīgus padomus tūkstoš-eiriķu algu novārdzinātajiem radio-ļaudīm.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Policejiskā Latvija...(14)

Valdības šonedēļ pieņemtais lēmums, ka pēc ieceļošanas Latvijā no virknes Eiropas valstu vairs nebūs jādodas 14 dienu pašizolācijā, radīja ne tikai lielu apjukumu ar šādu lēmumu izpildi saistītajās...

Antiķīnas starptautiskās koalīcijas nebūs?(11)

Donaldam Trampam, ASV prezidentam, visticamāk, neizdosies iecere izveidot plašu starptautisku koalīciju cīņai pret Ķīnas ekonomiskās attīstības un pārrobežu ietekmes mazināšanu.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē