Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Krauklis: Pašvaldībām būtu jāļauj par maksu uzņemt pasažierus skolēnu autobusos

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Vārna
V
Arī piedzērušos, kā Rīgas satiksmē ?
Pilnībā noraidāma ideja
P
Runa ir par BĒRNIEM! Un tas būtu tikai iespējams apdraudējums un papildus neērtības BĒRNIEM!
bez šaubām
b
Ieņēmumus pārskaitīt kraukļa fondā.
Latvijastēls
L
Es nezinu nevienu vietu tuvākajā 100km rādiusā, no kuras sabiedriskais transports nodrošinātu cilvēku nokļūšanu uz darbu. Toties viņi izjusti naivi brīnās par pasažieru trūkumu.
.
.
Šāda idejā Latvijā nav realizējama- lai pašvaldība to darītu, vajadzēs uberkrutus kases aparātus, sertificētus autobusus, GPS sistēmas, licencētus kasierus un ko tik vēl ne! Latvijas kampēji aizstāv savu pasažieru pārvadāšanas biznesu ļoti rūpīgi, tāpēc neviens nekur vests bez viņu ziņas netiks. Sistēma nav domāta cilvēku dzīves uzlabošanai.
Biljarena
B
Tai pat laikā pašvaldības izmanto skolēnu autobusus savām izklaidēm, proti, ekskursijās brauc paši un pasākumu laikā pārvadā aktierus!!!!!!!!! Līdz ar to tas neiztur nekādu kritiku!!!!!!
to
t
ģēnij, vai pašvaldībai katrai funkcijai ir jāpērk savas autobuss? Skolēnu autobuss ir vienkārši nosaukums pašvaldības īpašumā esošam autobusam.
  • 7
  • 1
Krējums Saldais
K
Tad jau pažarnieki, ātrie un poliči arī varētu pa kādam paņemt. Un armija vispār ārpus konkurences - sapirkās bagijus un pūdē ieslēgtus šķūņos. Ir taču vesels lērums autiņu, kurus varētu izmantot, bet kurus noraksta ar minimālu nobraukumu... .:)
Vecsčekists
V
Policijai pat būtu ļoti izdevīgi "pa kādam paņemt"... izveidotos perfekta aģentu vervēšanas situācija. Info varētu ievākt, cilvēkam pat neapjaušot. Vienīgi... šaubos, vai ceļu policistu intelekta līmenis ir šim uzdevumam atbilstošs.
  • 4
  • 1
Lauciniece
L
Jā!!! Ideja ir ļoti laba! Ne tikai šajā konkrētajā novadā, bet arī citur Latvijā,kur ar sabiedrisko transportu ir pagrūti! Piemēram Ventspils novadā arī ir vairākas vietas kur šis risinājums būtu lieliska iespēja cilvēkiem nokļūt no dzīves vietas līdz "punktam"B"
Nu
N
Ormanis atkal pillā,muld kā pa ķešu.
  • 0
  • 2
ormanis
o
Vai tev zirga nav, Ķērsta ?
  • 0
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ragi dūņās?(5)

Jūnija beigās sabiedrība uzzināja savdabīgu jaunumu – valsts a/s Latvijas pasts (LP), izrādās, saņēmusi beztermiņa licenci alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecībai. Pilnīgi dabiski, ka sabiedrībā radā...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē