Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

LIVA: Pedagogu minimālā atalgojuma celšana neatrisinās trūkstošo pedagogu problēmu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Itamars Toledano
Šajā Dieva radītajā pasaulē ir tikai viena HIERARHIJA - Dievs un cilvēce, bet skološana un mācīšana ir identiskas darbības, kurām jāvirzās tikai uz vienu mērķi - mācīšana un skološana par Radītāju, un dzīves JĒGAS meklēšana Dievā.
komentārs
k
Siguldas ģimnāzijā, kur skolotājiem ir labas algas, protams, atalgojums vairs nebūs motivācija. Bet jaunajiem pedagogiem ir daudz vairāk priekšrocību, nekā jaunajiem darbiniekiem citur, jo skolā nav kā ierēdniecībā, jaunākais skolotājs ar mazāku likmi, skolotājs ar lielāku stāžu, pieredzi, zināšanām un piemaksu, saprotams, arī, un vecākais skolotājs - ar vismaz trešdaļu lielāku likmi kā jaunatnācējam. Jaunajam kolēģim ar 1-2 gadu skolas darba pieredzi algas pamatlikme ir tieši tikpat liela kā viņa kolēģim ar 20 un vairāk gadu pieredzi.
Pravietisnejaukais
P
Pēc būtības cilvēku sabiedrībā būtu jābūt šādai hierarhijai - mācītājs, valdītājs, skolotājs. Par cik cilvēki ir atmetuši Dievu un sekulārā sabiedrībā šādi nav iespējams... skolotājs pārbīdās uz otro vietu. TAS IR NOPIETNI! VAI JŪTAT?
Dostojevskis
D
Ja vēlas nopietnu cilvēku iesaistīšanos pedagoģiskajā darbā ... tad ir jārada nopietna darba iespējas. Ja galvenais kritērijs ir līdz perversijai attīstītas "bērnu tiesības", tad nopietns pedagoga darbs nav iespējams. Personīgi es labāk, piecreiz labāk, ietu par strādnieku zooparkā.
Pedagogs
P
Tukša muldēšana!!!!!
latviijec
l
a ko tur no Afrikas? labak no bralu tautas Krievijas..vel kadu miljonu ievest,...
aha
a
jāieved pedagogi no Āfrikas!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vecās Eiropas klusā sacelšanās?(9)

Nedēļas sākumā ar interesantiem un, ļoti ticams, visas Eiropas nākotnei nozīmīgiem paziņojumiem nāca klajā Eiropas Savienības (ES) augstais pārstāvis ārlietās un drošības politikas jautājumos Žuzeps ...

Izkustināt "svētās govis"(10)

Nesenā ziņa Latvijas mediju vidē par portāla LA.lv iekļaušanos Rīga TV24 struktūrā rada vairākus neatbildētus jautājumus. Konkurences padome sola darījumu vēl izvērtēt.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē