Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Mēs visi esam pakļauti riskam, ja kāds ir pakļauts riskam

Es ļoti labprāt sagaidītu no valdības puses tādu kā atskatu par to, kuras tiesības tika ierobežotas, kādā apmērā, kas tiek darīts, lai mīkstinātu tos ierobežojumus, – intervijā Romānam Meļņikam saka bijušais Eiropas Padomes cilvēktiesību komisārs, politologs Nils Muižnieks.

Top komentāri

VVZ
V
Nils Muižnieks ir vienā plejādē ar Augustu Kirchenšteinu, Vili Lāci, Augustu Vosu, Borisu Pugo, Valdi Dombrovski, Jāni Kalnbērziņu. Nav no krietnajiem ļaudīm.
Kā Dienā parādās izcilāko
K
Latvijas valstsvīru vārdi, tā NRA mauku banda pilnā skaitā un amunīcijā klāt, un rej, un rej, un rej...Tāds darbs un aicinājums! Pirms uz elli mauks!
globālistiņš
g
N. Muižnieks Sorosa globālā tīkla Open Society News 2009. gada izdevumā, kurš veltīts Austrumeiropas valstu attīstībai 20 gados pēc komunisma sabrukuma, publikācijā Atvērtās sabiedrības vīrieša (un sievietes) radīšana vienkāršā un saprotamā valodā vaļsirdīgi izklāstījis starptautiskās oligarhijas spilgtākā pārstāvja Džordža Sorosa centrālās struktūras - Atvērtās sabiedrības institūta - pamatmērķi, proti, izaudzināt un izskolot jaunu globālo cilvēku paaudzi.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vecās Eiropas klusā sacelšanās?(9)

Nedēļas sākumā ar interesantiem un, ļoti ticams, visas Eiropas nākotnei nozīmīgiem paziņojumiem nāca klajā Eiropas Savienības (ES) augstais pārstāvis ārlietās un drošības politikas jautājumos Žuzeps ...

Izkustināt "svētās govis"(7)

Nesenā ziņa Latvijas mediju vidē par portāla LA.lv iekļaušanos Rīga TV24 struktūrā rada vairākus neatbildētus jautājumus. Konkurences padome sola darījumu vēl izvērtēt.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē