Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Dienas receptes

Briseles kāpostu sezona

Katram dārzenim ir sava sezona, kad tie ir visgaršīgākie, vissvaigākie, jo tikko dārzā novākti, un arī visvieglāk izaudzējami, – redīsiem tas ir pavasaris, tomātiem – vasaras vidus, bet par Briseles kāpostu sezonu Rietumeiropā tiek uzskatīts laiks no oktobra līdz februārim. Latviski tos sauc arī par rožkāpostiem.

Vācu tresters

Iepriekšējās slejās aprakstīju slavenākos vīnogu spiedpalieku destilātus – itāļu grapu un franču marku. Taču savi drabiņu brendiji, lai gan nav guvuši starptautisku atzinību, ir visām zemēm, kurās tiek darīts vīns. Vācijā tas ir tresterbrands

Gaileņu risoto

Kad sēņu sezonā gaileņu mērcīte baudīta jau daudzas reizes, bet mežā sēņu joprojām netrūkst, pagatavojiet sēņu risoto

Rudens garšas

Šāgada septembra neparasti vēsajās dienās kārojas īsti rudenīgi ēdieni.

Kā top grapa

Grapas ražošana sākas līdz ar vīnogu ražas laiku, kad destilētājs savāc vīnogu spiedpaliekas. Gatavās grapas kvalitāti būtiski iespaido tas, cik šīs spiedpaliekas ir svaigas apstrādes laikā, jo tās ir uzņēmīgas pret baktērijām un puvi.

Klasisko liellopu izcirtumu vārdnīca

Ir daži universāli izcirtumi, taču liela daļa gaļas izcirtumu dažādās valstīs (piemēram, Lielbritānijā un Francijā) atšķiras gan ar nosaukumu, gan izmantošanas ziņā.

Itāļu grapa

Neviens cits destilāts no bezvārda produkta tik ātri nav pārtapis par stilīgu dzērienu un starptautiskās gastronomijas lepnumu kā grapa.

Kā radās populārais riekstu krēms

Septembra pirmajās dienās smērēju brokastu maizes saviem skolniekiem un tā nolēmu noskaidrot, kā īsti radies populārais riekstu krēms nutella?

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide