Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +21 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 29. jūlijs
Vidmants, Edmunds, Edžus

Patversmes

Bērni nav jāved ekskursijā uz patversmi

Pasaule ir karstuma nogurdināta. Kad nošķind patversmes vārtu slēdzene, daudzbalsīgais suņu koris aizskan līdz debesīm. Tukuma dzīvnieku patversmē rit bezsaimnieku dzīvnieku dziedināšanas, atvieglojuma, miera, atnākšanas un aiziešanas laiks.

Aukstums dzen uz patversmēm

Pēdējās dienas temperatūras stabiņš naktīs nokrīt krietni zem nulles un aukstums prasa upurus - līdz nāvei rudenī nosaluši jau desmit cilvēki, kuri nakts laikā atradušies uz ielas vai nepabeigtās un neapsildītās ēkās, ziņo mediķi. Pašvaldības aicina aukstajā laikā iedzīvotājus doties uz nakts patversmēm, lai nebūtu naktis jāpavada uz ielas.

Aukstajās dienās bezpajumtnieki nepiepilda Rīgas patversmes

Lai arī pēdējā laikā diennakts gaisa temperatūra ir ievērojami pazeminājusies, Rīgas patversmes nav pārpildītas - tajās joprojām ir pietiekami daudz brīvu vietu, norāda Rīgas domes Labklājības departamenta pārstāve Lita Brice.

Sirdi plosošs stāsts - patversme uz savu galvu iesaistās suņa glābšanā

Juglas dzīvnieku aizsardzības grupa Labās mājas, īpašniekam nezinot, pēc kaimiņu lūguma iesaistījusies trīs gadus vecā medību suņa Džera glābšanā, kuru saimnieks turējis nehumānos apstākļos, barojot dažreiz pat tikai reizi divās nedēļās.Džeris ir trīs gadus vecs medību šķirnes suns, kuram liktenis bija lēmis kļūt par nemīlētu dzīvnieku.

Mobilā brigāde Rīgas patversmēs decembrī nogādājusi 59 cilvēkus

Decembrī Rīgas patversmes struktūrvienība – Mobilā brigāde 59 cilvēkus nogādājusi uz patversmi vai naktspatversmi, portālam Diena.lv pavēstīja Rīgas domes (RD) Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītāja  Lita Brice.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide