Laika ziņas
Šodien
Migla
Svētdiena, 14. augusts
Zelma, Zemgus, Virma

Signe Baumane

Signes Baumanes filma Mans laulību projekts divos festivālos saņem žūrijas atzinības balvas

Režisores un mākslinieces Signes Baumanes jaunā animācijas pilnmetrāžas filma pieaugušajiem Mans laulību projekts, kas veidota Studijā Lokomotīve, tūlīt pēc pasaules pirmizrādes Traibekas kinofestivālā Ņujorkā izpelnījusies īpašu uzmanību arī citur pasaulē. Gandrīz vienlaikus tā piedzīvoja Eiropas pirmizrādi pasaules svarīgākajā animācijas festivālā Ansī, Francijā, un Latīņamerikas pirmizrādi Gvadalahārā (Meksikā), kur notiek viens no būtiskākajiem festivāliem visā Amerikas kontinentā. Abos festivālos filma izcelta ar īpašām žūrijas atzinības balvām.

No Latvijas Oskaram izvirza filmu Akmeņi manās kabatās

ASV Kinoakadēmijas balvas Oskars nominācijai par labāko ārzemju filmu pēc Nacionālā Kino centra izveidotās ekspertu komisijas lēmuma izvirzīta Signes Baumanes pilnmetrāžas animācijas filma Akmeņi manās kabatās.

ASV laikraksti slavē Baumanes animācijas filmu Akmeņi manās kabatās

Drīz pēc pirmizrādes Rīgā, filma Akmeņi manās kabatās piedzīvojusi pirmizrādi arī Ņujorkā un izpelnījusies slavinošas atsauksmes lielākajos ASV dienas laikrakstos USA Today un _The New York Times, _informēja režisores pārstāve Liene Ančupāne. Kritiķi atzinīgi izsakās par filmas humoru, vitalitāti un  delikāto veidu, kādā autore runā par sarežģītām un ļoti personīgām problēmām.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide