Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +9 °C
Skaidrs
Svētdiena, 25. jūlijs
Jēkabs, Žaklīna

Viktors Freibergs

Festivāls 2Annas aicina uz tikšanos ar režisori Lailu Pakalniņu

Rīgas Starptautiskā īsfilmu festivāla 2Annas lekciju un sarunu cikla Zeme ietvaros kopā ar režisori Lailu Pakalniņu būs iespēja noskatīties viņas dokumentālo filmu Leiputrija (2004), kas 2005. gadā tika nominēta Eiropas Kino akadēmijas balvai par gada labāko dokumentālo filmu. Pirms seansa sarunā ar režisori varēs uzzināt vairāk par filmas uzņemšanu un varbūt arī noskaidrot, vai Latvijā pastāv ekoloģiskais kino. Tikšanās noritēs festivāla oficiālajā Facebook lapā 2Annas ISFF ceturtdien, 25. februārī, plkst. 18, informēja festivāla rīkotāji.

Kino zinātnieka Viktora Freiberga lekcija par kinodīvām

Ceturtdien, 22. maijā, plkst. 17.30 Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs aicina uz vēl vienu tikšanos ar kino zinātnieku, Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Komunikāciju studiju nodaļas vadītāju Dr. phil. Viktoru Freibergu.

Viktors Freibergs lekcijā stāstīs par 20.gadsimta kinodīvam

Ceturtdien, 27.martā, plkst. 17.30 Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā notiks kino zinātnieka Dr. phil. Viktora Freiberga lekcija, kurā viņš stāstīs par 20. gadsimta pirmās puses kino un stila ikonām Marlēnu Dītrihu, Grētu Garbo, Lidu Borelli un citām Eiropas un Holivudas kinodīvām, kas ietekmēja estētiskos priekšstatus par sievieti tā laika sabiedrībā. Lekcija notiek izstādes Jaunā sievišķība ietvaros.

Kinoteātrī KSuns izrādīs Ditas Rietumas sastādītu film noir izlasi

No 28. februāra līdz  4. martam ar ASV vēstniecības Latvijā atbalstu kinoteātrī KSuns notiks filmu skate Film noir. No pagātnes līdz mūsdienām. Tajā tiks demonstrētas astoņas filmas no senas un ne tik senas amerikāņu kinovēstures. Pirms katra seansa – Ditas Rietumas un Viktora Freiberga ievadlekcija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide