Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Lielajā Piektdienā koris Kamēr... aicina uz koncertu Dzintaros

Lielajā Piektdienā, 30. martā, plkst. 18 koris “Kamēr…” un diriģents Jānis Liepiņš aicina uz īpašu koncertu Dzintaru koncertzālē, informēja koncerta pārstāvis Mārtiņš Pučka.

Kopā ar soprānu Lauru Teivāni, ērģelnieci Rutu Kaprāni un vijolnieku Konstantīnu Paturski koris Kamēr... un diriģents Jānis Liepiņš atskaņos Pētera Vaska Tēvreizi un Dona nobis pacem, izskanēs Georga Pelēča pareizticīgo dziedājumi un Pētera Plakida ģeniālais sacerējums In memoriam – tik mūžīgs un vienlaikus personisks. Programmā iekļautas Artura Maskata mīlas dziesmas, Ērika Ešenvalda Dievišķā Svētās Hostijas godināšana,  fragmenti no Zigmara Liepiņa operas Turaidas roze un Jāņa Lūsēna Diatoniskā kantāte.

Klausītāju mīlēts un pasaulē apbrīnots – divdesmit piecu gadu laikā koris Kamēr… savu īpašo skanējumu ieguvis, meklējot un izkopjot sev raksturīgo muzicēšanas veidu un izteiksmes līdzekļus, kur vienlīdz svarīga ir kā amatieriem raksturīgā emocionālā pašatdeve, tā arī visstingrākie kritēriji izpildījuma vokālajai kvalitātei. To raksturo arī kora nosaukumā iekodētā daudzpunkte – kamēr esam jauni, tikmēr viss ir iespējams un sasniedzams.

Vēsturiskā Dzintaru Mazā koncertzāle ar 500 skatītāju vietām pēc vairāku gadu rekonstrukcijas un restaurācijas darbiem tika atklāta 2015. gada maijā, sniedzot iespēju koncertdarbībai Dzintaros norisināties visa gada garumā.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Diena jautā

Vai šosezon jau esi nopeldējies ezerā, upē vai jūrā?

Kopā nobalsojuši: 275

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Bez bārdas(3)

Sievietes grib būt uz skatuves, taču nevēlas, lai tiktu uzsvērts, ka viņas ir sievietes. Vai dzimumu līdztiesība nozīmē dzimumu ignorēšanu?

Idilles pils ar blaktīm(1)

Par sapņiem, nomalēm, sievietēm. Floridas projekts un Fantastiskā sieviete – filmas, kuras nevajadzētu ignorēt

Ziņas

Vairāk Ziņas

Mūzika

Vairāk Mūzika

Māksla

Vairāk Māksla

Teātris

Vairāk Teātris

Literatūra

Vairāk Literatūra

Kino/TV

Vairāk Kino/TV

Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri

Intervijas

Vairāk Intervijas

Recenzijas

Vairāk Recenzijas

Grāmatas

Vairāk Grāmatas

Konkursi

Vairāk Konkursi

Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

KD Afiša

Vairāk KD Afiša

Deja

Vairāk Deja