Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Saskaņā ar dažādām aplēsēm Siņdzjanas pāraudzināšanas nometnēs pašlaik ir ieslodzīti no 800 tūkstošiem līdz pat diviem miljoniem cilvēku.

Musulmaņu gulagi

Starptautiskā sabiedrība apsūdz Ķīnu simtiem tūkstošu islāmticīgo ieslodzīšanā stingra režīma pāraudzināšanas nometnēs autonomajā Siņdzjanas reģionā, kur varasiestādes ikdienā īsteno plaša mēroga iedzīvotāju izsekošanu un klaji pārkāpj viņu cilvēktiesības. Šādi komunistiskais režīms cer novērst ekstrēmistisku un separātisku uzskatu veidošanos vietējo musulmaņu prātā.

Top komentāri

Pravietisnejaukais
P
Miers ar jums! Es te nedaudz atkal atkārtojos... atvainojiet... . Vēlos vēl un vēlreiz atgādināt - lai kādus "brīnumus" jel kad arī nebūtu sastrādājuši tie, kuri Dieva Vārdu valkā nelietīgi... nevienam NEVIENAM no mums tas nekalpos par attaisnojumu. Ja mēs noliegsim , paši reiz tapsim noliegti. Kats individuāli. Katrs atbildēs par sevi.
lasis
l
Un kas notiktu ar eiropietēm, kuras musulmaņu valstīs, piemēram Irānā, staigātu bez "tradicionālās galvassegas"? To laikam Dienas skribents nezina? Neviens saprātīgs cilvēks musulmaņus negrib ne Ķīnā, ne Eiropā, Japānā viņus vispār neielaiž.
2 dažādas lietas
2
Būtu jārunā par to, ka tibetiešu, uiguru, tatāru, kurdu, kataloņu un basku tautām nav savu neatkarīgo valstu. Savukārt, cilvēku deislamizācija ir ļoti apsveicama.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Ielīst ābeļziedā(4)

Ziedonis ir pats skaistākais brīdis gadā. Ne velti maijā ir tik daudz pašnāvību – acīmredzot pat dzīves noliedzēji vēlas, lai viņu pēdē­jām atmiņām par šo grēcīgo pasauli fons būtu ziedu smaržas apvī...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata