Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Savas zemes sardzē

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
džokers
d
nu ne par velti 50 gadus tika iepludināt sveštautas naidnieki kuri tagad saka padomju laikā viņi brauca par 5 kap, auobusā vatņikos un pufaikā bet ar sarkanu zvaigzni pierē .
vasjuks
v
Cerams ka valsts nenodos zemessargus kā nodeva un turpina nodot Leģionārus. Iztopot svešas varas atstātiem naidīgiem spēkiem.Turaties latvijas patrioti.
Neslāvs
N
Zeltenes, apsveiciet savus vīriešus, savus Lāčplēšus !
S ♥ NATO
S
Par baltu Latviju! Sumināti svētkos! Turiet rezervē ap 500 000 labu patšauteņu, ja kāds aizskars latviešu valsti, brīvprātīgo būs ļoti daudz...
klāra
k
Valsts jau sākas ar tās robežu. Kāpēc dienests robežsardzē netiek novērtēts? Šeit mācības un reāls darbs ir ikdienas cīņa par Latvijas tautas un valsts drošību, bet atalgojums, pensijas nožēlojamas salīdzinot ar kaimiņu valstīm. Tā valdība apzināti degradē militārpersonas un pavājina drošību valstī. Vai tās ir Latvijas pastāvošās valdības intereses vai Krievijas intereses...…..
Vika>klāra
V
Ejiet un prasiet iekšlietu ministram-robežsardze ir pie IeM.... Jūsu rakstītais gan neliecina ka Jums pašai valsts intereses b'tuu tuvas: Tad jau drīzāk pašas kabatas intereses...... Dibiniet arodbiedrību,vediet sarunas, prasiet.... Tukša ņaudēšana netā ir un paliek tukša...
  • 4
  • 5
Solon
S
Zemessardze zaudējusi sākotnējo pamatdomu un funkciju. Tagad jāzvēr uzticību pastāvošajai varai. Tas lika daudziem aiziet un daudzus attur no iestāšanās.
CVG>Ja jau...
C
Ja tev te visi visu grauj, tad tev biedrs-laiks uz Rodinu, kur visu ceļ....
Ja jau par Atmodu
J
ierunājāmies, tad Atmodas virzītājspēks bija "Par Brīvu un Neatkarīgu Latviju bez centra diktāta", "Par Latviju BEZ MIGRANTIEM" utml. vai tagad manā TĒVZEME tas tā ir? Kāpēc medijos tiek uzspiesta slimīgu noviržu propaganda, kāpēc tiek masveidā ievilkti kebabju ēstuvju "strādnieciņi", kāpēc tiek grautas Latvijas Ģimenes vērtības un tradīcijas?
Atmoda>ja jau...
A
Jau atmodas sākumā Latvija bija pilna ar imigrantiem. Tev tas laikam kāds milzu jaunums....
  • 6
  • 7
konstatēts trollis
k
kurš neatšķir Eiropas savienību no Padomju savienības.
  • 11
  • 6

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Juridiskā un reālā taisnība(11)

Nākamais Augstākās tiesas priekšsēdētājs Aigars Strupišs par taisnības cenu, ikviena likuma trūkumiem un sieviešu un vīriešu proporciju tiesu sistēmā.

Atvērto debesu slēgšana(3)

ASV prezidenta Donalda Trampa paziņojums par Savienoto Valstu izstāšanos no Atvērto debesu līguma nebija pirmais šāda veida solis, un, situācijai šajā virzienā turpinot attīstīties, lielākā cietē...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata