Rīgā +2 °C
Sestdiena, 12. oktobris
Valfrīds, Kira

Bez nosaukuma

Teniss. Vimbldonas čempionāta junioru vienspēļu sacensību pirmajā kārtā Aļona Ostapenko ar 4:6, 6:7 (9-11) piekāpās mājiniecei Harietai Dertai. Ostapenko Vimbldonā vēl startēs junioru dāmu dubultspēlēs pārī ar igaunieti Aneti Kontaveitu.

Ostapenko beidz pirmajā kārtā

Smukulis otrā simta beigās

Riteņbraukšana. Tour de France velobrauciena trešajā posmā Gatis Smukulis (Katjuša) finišēja 190. vietā, posma uzvarētājam austrālietim Saimonam Džeransam (GreenEdge) zaudējot deviņas minūtes un 15 sekundes. Kopvērtējumā līdera godu saglabāja beļģis Jans Bakelants (RadioShack). Smukulis ir 118., no līdera atpaliekot par 14:54 minūtēm.

Ankipāns trenēs Rīgas Dinamo

Hokejs. Ģirts Ankipāns un Juris Klodāns papildināja Rīgas Dinamo komandas treneru korpusu. Galvenajam trenerim Artim Ābolam turpinās palīdzēt asistents Viktors Ignatjevs, bet par fizisko sagatavotību būs atbildīgs Vilnis Klucis.

Pasaules elitē būs arī Zāģeris

Spēkavīri. Dainis Zāģeris nopelnījis tiesības startēt pasaules čempionātā jeb The World's Strongest Man.

Porietis uzvar sacīkstēs Dānijā

Autosports. Mārtiņš Porietis aizvadītās nedēļas nogalē uzvarēja Ziemeļeiropas zonas (NEZ) čempionāta posmā Dānijā rallijkrosā NEZ Super 1600 klasē.

Prāgas ielās uzvar Mazais

Strītbols. Prāgas starptautiskajā strītbola kausa izcīņā uzvarēja komanda no Latvijas Mazais (Kristaps Dārgais, Artūrs Kramiņš, Armands Seņkāns un Artūrs Dušelis). Finālā pārspēti serbi, kas pagājušajā gadā kļuva par pirmajiem pasaules čempioniem 3x3 basketbolā.