Rīgā +17 °C
Ceturtdiena, 10. oktobris
Druvis, Arvīds, Arvis

Bez nosaukuma

Basketbols. Anete Jēkabsone-Žogota 18:40 minūtēs guva 5 punktus (1/3 2 p., 1/3 3 p.), palīdzot Kurskas Dinamo Eirolīgas ceturtdaļfinālā ar 75:62 savā laukumā pieveikt Buržas Basket. Sērijā līdz divām uzvarām atbildes spēle 6. martā.

Kurska tuvojas vietai pusfinālā

VEF Rīga lāpa robus sastāvā

Basketbols. VEF Rīga parakstījis līgumu līdz sezonas beigām ar amerikāņu aizsargu Kelvinu Dorsiju, kurš var spēlēt abās aizsargu pozīcijās.

Ivars Punnenovs pagarina līgumu

Hokejs. Vārtsargs Ivars Punnenovs uz diviem gadiem pagarinājis līgumu ar Šveices klubu Rapersvīlas Jona Lakers. 20 gadu vecais latvietis šosezon 14 spēlēs vidēji ielaida 2,84 vārtus un atvairīja 90,8% pretinieku metienu. Jona Lakers turnīra kopvērtējumā palika pēdējā vietā divpadsmit komandu konkurencē un vēl cīnīsies par palikšanu augstākajā līgā.

Lietderīgi sāk cīņu par medaļām

Hokejs. Slovākijas čempionāta ceturtdaļfināla pirmajā spēlē uzbrucējs Juris Štāls nopelnīja divas soda minūtes un lietderības koeficientu +2, palīdzot Poprad ar 4:3 pārspēt Zvolen. Aizsarga Jāņa Andersona pārstāvētais Dukla ar 0:1 piekāpās Bystrica.

Kamešs iet uz maiņu un zaudē

Futbols. Polijas čempionātā Vladimirs Kamešs izgāja uz maiņu 70. minūtē, taču viņa pārstāvētais Ščecinas Pogon ar 0:1 piekāpās Lečnas Gornik.