Rīgā +21 °C
Svētdiena, 2. jūnijs
Lība, Emma

Latvijas U-18 hokeja izlase zaudē pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta

Latvijas U-18 hokeja valstsvienība, gatavojoties gaidāmajam pasaules čempionātam, pārbaudes spēlē Ozolniekos ar 3:4 pēcspēles metienu sērijā piekāpās kluba Liepājas metalurgs otrajai komandai.Pirmās trešdaļas piektajā minūtē liepājniekus vadībā izvirzīja Egils Kalns, un rezultāts nemainījās līdz 45.minūtei, kad Edgars Kurmis panāca izlīdzinājumu.

Piecas minūtes vēlāk Māris Diļevka guva otros vārtus U-18 izlases labā, taču Romāns Ševčenko 56.minūtē vēlreiz panāca neizšķirtu – 2:2.Vēl pēc divām minūtes savus otros šajā mačā guva Diļevka, taču 65 sekundes līdz beigām Raimonds Tūbelis trešo reizi panāca izlīdzinājumu. Pēcspēles metienu sērijā veiksmīgāki bija Metalurga hokejisti, liecina Latvijas Hokeja federācijas (LHF) informācija.LHF valde ceturtdienas sēdē Latvijas U-18 izlasei izvirzījusi uzdevumu pasaules čempionātā iekļūt labāko astoņniekā un saglabāt vietu augstākajā divīzijā, informēja federācijā.Latvijas izlases galvenais treneris Leonīds Beresņevs KHF valdi informēja, ka gatavošanās čempionātam notikusi pēc iepriekš izstrādātā plāna, “raiti un pozitīvi”. Treneri satrauc tas, ka tikai trijiem pašreizējās komandas spēlētājiem ir pasaules čempionāta pieredze. “Tomēr mēs cītīgi strādājam, lai komanda būtu psiholoģiski gatava iziet laukumā un visās spēlēs cīnīties par uzvaru ar hokeja lielvalstu komandām," izteicies Beresņevs.Pasaules U-18 čempionāts no 13.līdz 23.aprīlim risināsies Minskā un Bobruiskā, tajā startēs desmit valstu jauniešu izlases. Latvijas jauniešu pretinieki grupu turnīrā būs Somijas, Krievijas, Čehijas un Slovākijas jaunie hokejisti.