Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Nacionālā apvienība

Covid-19 ierobežošanai NA aicina valdību apturēt migrāciju no ārvalstīm

Nacionālā apvienība aicina Ministru kabinetu, kas piektdien lems par iespējamo ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī, apturēt migrāciju no ārvalstīm, lai ierobežotu Covid-19 izplatību un nebūtu jāievieš ļoti strikti ierobežojumi vietējā mērogā. Nacionālās apvienības Saeimas deputāts Jānis Dombrava aģentūrai LETA pauda, ka jau ilgstoši partija uzsvērusi, ka ir jāierobežo cilvēku iebraukšana no vīrusa skartajām valstīm, jo tas ļauj infekcijai tālāk izplatīties Latvijā.

NA par Rīgas mēra amata kandidātu virzīs Cilinski

Nacionālās apvienības Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK (NA) Rīgas nodaļa šodien kopsapulcē lēmusi par Rīgas mēra amata kandidātu virzīt bijušo Saeimas deputātu un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Eināru Cilinski, liecina apvienības Rīgas nodaļas priekšsēdētāja Edvarda Ratnieka paziņojums vietnē Twitter.

NA kongresā izskan vēlme ietekmēt reģionālo reformu

Nacionālā apvienība VL- TB/LNNK (NA) pašreizējā valdībā atbild par Kultūras un Zemkopības ministriju, tāpat tās pārraudzībā ir demogrāfijas jautājumi. Tomēr partijas kongresā sestdien izskanēja vairāki signāli, ka NA plāno ietekmēt valsts politiku arī vairākās citās jomās, piemēram, izglītībā un zinātnē, reģionālajā attīstībā un aizsardzībā. Par to liecināja kongresa ziņojumos iekļautie izteikumi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide