Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ķīnas dilemma

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ķīnas slepenais ierocis
Ķ
https://www.youtube.com/watch?v=Zc_e5ME_5Cg
Buba
B
Atkal komentāros salīduši viszinošie, kuri salasījušies/dzirdējuši dažus apgalvojumus no apšaubāmiem avotiem un tos izrāvuši no konteksta. Mīļais cilvēk, pietiek saprast to, ka CO2 = siltumnīcas efekta izraisoša gāze; mēs visādās nozarēs izmetam atmosfērā mīlzīgu daudzumu CO2; vairāk CO2 = specīgāks siltumnīcas efekts; spēcīgāks siltumnīcas efekts = augstāka vidējā globālā temperatūra.
Kreiso agenda
K
https://www.heritage.org/environment/report/the-state-climate-science-no-justification-extreme-policies
 • 0
 • 0
emm, tante->austra
e
Nebrauksim pretējā grāvī - cilvēka darbība arī izraisa globālo sasilšanu - pašlaik jautājums ir par to cik liela daļa no globālās sasilšanas ir cilvēka roku darbs un cik lielā mērā tas ir izjaucis dabisko līdzsvaru un vai globālā sasilšanā ir vairāk labuma kā sliktuma. ASV izstājās no līguma, ne jau tāpēc, ka tas tai ir nesvarīgs, bet tāpēc, ka tai VISVAIRĀK bija jāiemaksā un jāierobežo sava ražošana - bez tam, nav jāstājās nekādās organizācijās, ja ASV arī pāriet uz zaļo enerģiju pati, bez fosilo kurināmo eksportētāju valstu ierēdņu uzturēšanas vai Kiribati. Kiribati 30 gadus grimst un pēdējos 30 gadus ar šīs klimata maiņas palīdzību cenšas slaukt rietumus, kaut pēdējo 100 gadu laikā Kiribati platība ir augusi par 30%, un iedzīvotāju skaits no 3000 ir pieaudzis par 110 000 vairāk un ir izcirsti mangrovju meži, kas aizsargāja no viļņiem un piebeigti koraļi, kas arī aizsargāja no viļņiem un piedirstas salas ar atkritumiem.
ļuļa
ļ
cilvēka darbība piegāna visdi, bet neizraisa globālo sasilšanu, nevajag muļķības rakstīt. precīzi identiskas pārmaiņas notika pirms akurāt 70 000 gadu - iestājās karstuma viļņi, ko pavadīja sausums, kas zemi padarīja prakstiski neapdzīvojamu. cilvēku senči tolaik izmira līdz aptuveni 2000 eksemplāriem, no kuriem mēs visi arī esam cēlušies. teiksi, toreiz arī globālo sasilšanu cilvēks izraisīja? zeme sasilst un atdziest periodiski, cits jautājums, ka šobrīd cilvēks to ir aizdirsis tik tālu, ka pats drīz savos mēsos arī noslīks.
 • 6
 • 3
astra
a
Cilvēka darbība neizraisa globālo sasilšanu. Dabā ir cikli. Miljoniem gadu laikā ir ļoti bieži ir bijuši daudz siltāki posmi. Šobrīd ir nav ledus laikmets, bet esam tālu no siltākajiem posmiems pasaules vēsturē. Tāpēc nevajag stresot. Drīzāk ietekme būs saules aktivitātei. Lai ķīnieši ēd gaļu! Bet visi OIK un visi CO ierobežošanas pasākumi Eiropā ir viena vienīga tautas apzagšana!
ļuļa
ļ
tieši tā. ja kādu patiesi interesētu dabas resursu saglabāšana, tad nesatrauktos par gaļas ēšanu, bet gan par to, ka lielie koncerni katru gadu atsauc simtiem tūkstošus mašīnu dēļ dažādiem iemesliem. ēst gaļu ir slikti, uzražot un utilizēt mašīnu - par to nev vērts ne runāt, ne satraukties, tā sanāk. nav dzirdēts, ka jel kādu reizi kādam koncernam par katru atsaucamu mašīnu būtu uzlikts vērā ņemams sods par dabas piesārņošanu un lieku dabas resursu tērēšanu.
 • 7
 • 5
Izglītojies, skribent
I
https://www.youtube.com/watch?v=r3oxYN_Uwlk
haris
h
Pateicoties šajai Ķinas Dilemmai pasaules okeāna līmenis celsies par 20-60 m . Tātad Rīga - Liepāja , Ventspils , Jūrmala un tmll. zem ūdens. Kuldīga paliek uz salas un LV galvaspilsēta būs Rēzekne . OIIII ,,, tas visssss jau sen ir pareģots - nekā jauna.
trusis nejaukais
t
tipisks kjezbera raksts, tikai tuksha ASV nozaakaashana pat neizprotot kaapeec ASV atteicaas parakstiit sho idiotisko Pariizes vienoshanos. kjiina joprojaam ir lielaakais pasaules piesaarnjotaajs - kjezber cik gruuti tev to ir saprast? Kjiina joprojaam dedzina akmenjogles un tu murgo par Kjiinu kaa liideri? Melo bet tad melo ar meeru. Un fufelis ir taas kjiinas elektromashiinas, puse no taam kas paardotas jau vairs nebrauc. Par galjas pateerinju - lai tik kjiina rij to galju, sirds slimiibas cerams piebeigs miljoniem shkjiibacainos un arii piesaarnjojums samazinaasies. Pasaulei no taa noteikti buus lielaaks ieguvums nekaa kjiinieshu visi tie fake zaljaas energjijas projekti.
ķīnietis
ķ
Izvēlies izteicienus, taisnacainais!
 • 5
 • 5
x_x
x
Latviesi ari parak daudz ed galu.
Neslāvs
N
Apgūstamie krievijas plašumi šo dilemmu ķīniešiem atrisinās...
Pareizaisvirsraksts
P
Marksistu badinātā Ķīnas tauta beidzot vēlas kārtīgi paēst, bet tas veicina globālo sasilšanu.
Pareizaisvirsraksts > Steiks
P
Steik, lasi uzmanīgi, man ir īpatnēja humora izjūta. Protams, ka vegānistu murgi nodara cilvēkiem tiešu, reālu ļaunumu, kamēr spekulācijas ap globālo sasilšanu dažus padara pasakaini bagātus... un spējīgus plaši izplatīt melus.
 • 5
 • 0
Steiks
S
Maldies, globālo sasilšanu veicina vegānu izlaistās gāzes.
 • 6
 • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Bērnu bums apdraud Ēģipti(22)

Pirms divām nedēļām Ēģiptē iedzīvotāju skaits oficiāli sasniedza maģisko 100 miljonu robežu. Vēl 2017. gadā, kad Ziemeļāfrikas valsts publicēja pēdējās tautas skaitīšanas rezultātus, iedzīvotāj...

Pelēkā saraksta pēcgarša(7)

Par bankām un nepieciešamību tās stingrāk uzraudzīt pēdējos gados Latvijā runāts daudz, tādu starptautisku iestāžu kā Moneyval un FATF nosaukumi jau kļuvuši teju par sugas vārdiem, bet pēdējos mēneš...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata