Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā -1 °C
Skaidrs
Svētdiena, 5. aprīlis
Vidaga, Aivija, Vija

Tev nebūs nokaut... rituāli!

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
skats no malas
s
Cūkgaļas iekļaušana visu skolu, bērnudārzu un citu ēstuvju ēdienkartē (nepiedāvājot alternatīvu) atrisinātu imigrācijas problēmu par 90%.
Pideruss
P
paRašā tāda problēma nepastāv , rusuļmaņi kauj visu ko sagribās pašā Maskavabadas centrā !
Dievturis
D
Kāpēc "pareizticīgie" Latvijā rituāli ubago pie saviem okupantu hramiem? Bet to melno gaili kaut rituāli mums neaizliegs neviens !
JanisT
J
Nu kā tā var, viņiem taču tik ļoti patīk skatīties kā dzīvnieks mokās pirmsnāves agonijā, bet sliktie eiropieši ņem un aizliedz!
ļuļa
ļ
pilnīga pseidoproblēma. eiropas valstīs reliģija ir šķirta no valsts. tātad ticīgajiem primāri ir jāpakļaujas konkrētās valsts likumdošanai, nevis reliģiskajām prasībām un reliģija jāizdzīvo privāti. ja tas nepatīk - ir gana valstu pasaulē, kur reliģija ir saistīta ar valsts varu, nu kaut vai irāna. lai brauc un dzīvo tur.
Irlielāmērāticams
I
ka musulmaņu tradīciju vērtējumam vajadzēja pievērsties, pirms musulmaņu bari tika salaisti Eiropā. Nu ir sen par vēlu! Jums atliek tikai rātni noraudzīties, kas no šīs "Eiropas" paliks pāri!
Pravietisnejaukais
P
Ja indivīds uzskata, ka kristietība uzstāj uz Zemes plakanumu... tad ir absolūti skaidrs, ka indivīda uzskati par kristietību ir "plakani".
hmmm
h
Reliģijas brīvība nav absolūta. Piemēram, nevienam sakarīgam cilvēkam neraisīs iebildumi AIZLIEGUMS praktizēt cilvēku upuru nešanu diviem (maiju kulūtrā), vai prkatizēt kanibālismu (Āfrikāņu ciltīs). Reliģijas brīvība nozīmē tikai to, ka ja jūs ticat izteikti absurdām lietām, kā tam ka Muhammeds (reāls vēsturisk personāžs) uz sava zirga aizlidoja līdz Mēnesim un atpakaļ, vai tam ka Zeme ir plakana (kristietība), tad neskatoties uz jūsu uzskatu absurdumu jūs politiski nevajā un vispār īpaši nekādi neapspiež, ja vien, piemēram, nelienat skolā un nesāciet apstulbināt bērnus ar propogandu, ka evolūcijas teorija ir nepareiza, bet pareiza ir plakanās zemes radīšanas koncepcija 6 dienās. Tāpēc, ja reliģiozie tradicionāļi vēlas šodien praktizēt kādu antihumānu, vardarbīgu, kaitīgu veselībai (aizliegums vakcinēties, pārliet asinis mormoņiem) rituālu, tad ne par kādu reliģijas brīvību šeit nevar būt runa. Jūs varat ticēt salavecim tiktāl, kamēr nesadomājiet līst kaimiņa skurstenī.
hmmm to ta nu gan
h
Iesaku, tev Bībeli ne tikai lasīt bet nopietni izanalizēt kas par draņķībām tur sarakstīts. Ceru tu nenoliegsi ka l'diz pat Renesansei tika uzskatīts ka zeme ir plakana. Un tam bija iemesls - Bībeles teksts. Tieši ar Bībeli tas tika pamatos, nearko citu. Sevišķi zīmīgi tas ir apstākļos, ka senie grieķi jau bija izvirzījuši alternatīvu modeli ar Lodveidz zemi. Bībeles autoru kolektīvs šādu modeli noraidīja. Aicinu jūs patstāvīgi izpētīt šo jautājumu padziļināti, jo tad ir cerība, ka jūsos vismaz radīsies aizdomas ka ar Bībeli kaut kas nav karītība. Nu velties kādu brīvu dienu - pagūglojie, papētiet. 1 Chronicles 16:30: “He has fixed the earth firm, immovable.” Psalm 93:1: “Thou hast fixed the earth immovable and firm ...” Psalm 96:10: “He has fixed the earth firm, immovable ...” Psalm 104:5: “Thou didst fix the earth on its foundation so that it never can be shaken.” Isaiah 45:18: “...who made the earth and fashioned it, and himself fixed it fast...”
  • 1
  • 4
hmmm to ta nu gan
h
Saskaņā ar Bībeli Zeme ir plakana. Viduslaikos ja tu to apstrīdētu, tevi visdrīzāk sadedzinātu uz sārta. Atgādaināšu ka bībeli rakstīja apmeram 1500 gadu garumā, tai skaitā laikā, kad grieķi bija atklājuši ka Zeme ir lodveida. Taču bībeles rakstītāji tam nepiekrita - dievam no debesīsm labāk redzēt. Tāpēc Bībelē un attiecīgi pirmsrenesances kristietībā nebija pat iespējam diskusija par to ka zeme nav plakana. Starpcitu, youtube ir cilvēki kuri joporojām uzstāj ka Zeme ir plakana. Minēti tiek dažādi fake argumenti. Taču īstais jautājusm ir - kāpēc viņiem tas vajadžigs. Ja zeme būtu plakana, tad kamdēļ to slēpt. Visus Viduslaikus kristīgā pasaule tak mierīgi uzskatīja ka zeme plakana un nekas nenotika. Tad lūk, izrādās, viņuprāt - Lodveida zemes teoriju izgudroja sātanisti, lai varētu apšaubīt Bībeli un attiecīgi noliegt dievu. Tāpēc kad lasiet sazvērestības teorijas, la'bak painteresējities kam ir izdevīgi tās sacerēt.
  • 2
  • 4
JanisT
J
Nekā nebija - Merkele labi pierāda to, ka eiropiešu dzīvība ir mazāk svarīga nekā bēgļu reliģiskās tradīcijas.
  • 12
  • 1
ta nu gan
t
Bībeli ļoti pavirši lasīju- neko neatceros par Zemes plakanumu. Ja šo muļķību izliktos neredzot, tad varētu komentāram pielikt plusu.
  • 6
  • 3
Pravietisnejaukais
P
Pat boļševiku partorgi un propagandisti šādu muļķības pakāpi netika sasnieguši. Tu pārspēji pats sevi! PS. Esmu ievērojis, ka no dedzīgajiem Dieva ienaidniekiem tomēr beigu beigās iznāk neslikti Evaņģēlija sludinātāji... lai Dievs arī Tevi bagātīgi svētī ar Patiesības atziņu!
  • 7
  • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Pasaules gala gaidītāji(9)

No konserviem un pirmās palīdzības precēm līdz ieročiem un īpaši izbūvētiem bunkuriem. Pasaules gala gaidītājiem jeb tā dēvētās izdzīvotāju filosofijas piekritējiem Covid-19 pandēmija radījusi ...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata