Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Pierobežā mute jāver ciet. Intervija ar aktieri Gundaru Grasbergu

Aukstā kara laika Somijas prezidentam Urho Kekonenam ārēji mazliet līdzīgais Latvijas Nacionālā teātra aktieris Gundars Grasbergs ir Valtera Sīļa jaunās, bet jau kritiķu sajūsmas izsaucienu pavadītās izrādes Finlandizācija (somu rakstnieka Juhas Jokelas luga Migla) galvenais varonis Olli. Viņš kopā ar diviem partneriem somu uzņēmumā vēlas Krievijai pārdot medicīnas iekārtu – smadzeņu skeneri – un pēc Krimas aneksijas nonāk smagas morālās izvēles priekšā.

Top komentāri

skumji
s
par pierobežas ļaudīm.
jevlampijs
j
Es gan Kaupera dziesmas vairs neklausos un koncertus neapmeklēju ,bet ko tas dod? Neko. Tāpat kā ar Maksimu ,veikali pilni ar pircējiem ,lai gan bija aicinājums boikotēt. Es neeju arī uz Maksimu ,bet kāda no tā jēga? Nekāda. Ja nu vienīgi es jūtos it kā rīkojies pareizāk .
Greizie spoguļi vai...
G
Identitātes, patības meklējumi - izejot ārpus sevis, noliedzot sevi, faktiski, bēgot no sevis, izšķīstot bezpersoniskā nekādībā, relativizējot savu identitāti, patību, suverenitāti un nonākot pie slēdziena, ka tā ir bezjēdzīga fikcija. Varbūt, atbilde būtu, ja tiktu precizētas lugas žanra robežas.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Mērķtiecīgo džentlmeņu klubiņš

Pirms ceturtdaļgadsimta sākusies aizraušanās ar debesu vērošanu šoruden šveicietim Didjē Kelozam atmaksājās ar Nobela prēmiju fizikā. Viņš ir dzīvs piemērs tam, ka nodošanās savam aicinājumam ar sird...

NBA starp dzirnakmeņiem

Pasaulē vispopulārākajai basketbola līgai un tās zvaigznēm pēc konflikta ar Ķīnu ir jāizdara izvēle starp NBA sludinātajām vērtībām un milzīgo peļņu, ko tai ienes otrs lielākais tirgus pēc ASV.

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata