Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Svarīgi runāt par interneta ēnas pusēm, uzsver Tele2 Latvijā valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs. Vienlaikus viņš zina stāstīt, kad digitālie asistenti ienāks mūsu ikdienā, un ir pārliecināts, ka nonāksim arī līdz viedajām pilsētām

Cilvēkiem jālieto tehnoloģijas, nevis otrādi

Par to, ka pārmērīga mobilo viedierīču izmantošana pakāpeniski kļuvusi par problēmu, kas negatīvi ietekmē cilvēku attiecības, izraisa pat atkarību un rada dažādas problēmas sabiedrībai kopumā, runāts tiek jau ilgāku laiku. Ik pa brīdim parādās dažādi pētījumi šajā jomā, taču pirmo reizi plašāk par šo negatīvo pusi īpašā kampaņā Latvijā sācis stāstīt arī mobilo sakaru operators, aicinot savus klientus internetu lietot atbildīgi. Par to, kamdēļ nepieciešama šāda kampaņa, kur vispār virzās tehnoloģijas un kādas ir to attīstības tendences, kā arī par digitālā asistenta nozīmi mūsdienu pasaulē, SestDiena uz sarunu aicināja Tele2 Latvijā valdes priekšsēdētāju Valdi Vancoviču.

Top komentāri

Krējums Saldais
K
Noriebušies tādi raksti. Klaja ņirgāšanās par cilvēkiem, kā ar Hansenes kodu kalkulatoriem. Tā pati kodu karte, tikai var uzvārīties uz katru vismaz pa 5 eiro. Ar Tele tas pats - lietojiet apdomāti un tajā pašā laikā reklamē viefo māju, kurai vajadzīgs totāls onlaina bezlimits.
Scorseze
S
Kāds vieds gudrinieks, vai tu redzējies ko, kādu gudru lietu pateica:):):):):):):)!!! Tikpat gudri izklausītos, ja narkodīleris mācītu cilvēkiem, ka lietot narkotikas ir slikti. Piedodiet par pārāk skarbo salīdzinājumu, taču cirks, kas uzņem apgriezienus mūsu valstī un arī Eiropā jau totāli sāk apnikt, un šādu "gudrinieku" vāvuļojošie spriedelējumi pat pārstāj būt smieklīgi:)
Pravietisnejaukais
P
Svētie Raksti, apustuļa Pāvila vēstule Titam. 15 Šķīstajiem visas lietas ir šķīstas, bet aptraipītajiem un neticīgajiem nekas nav šķīsts; aptraipīts ir viņu prāts un sirdsapziņa.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Ielīst ābeļziedā(1)

Ziedonis ir pats skaistākais brīdis gadā. Ne velti maijā ir tik daudz pašnāvību – acīmredzot pat dzīves noliedzēji vēlas, lai viņu pēdē­jām atmiņām par šo grēcīgo pasauli fons būtu ziedu smaržas apvī...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata