Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +7 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Uldis Rudaks

Bez mīņāšanās

Starp peļķēm un sēnēm, krītošiem kastaņiem un skolu rudenī spraucas Skaņu mežs – Rīgas nepieradinātās mūzikas festivāls svin divdesmit gadu jubileju

Necērtiet spārnus!

Palīdzot mēs ne vien darām vieglāku dzīvi kādam, kuram klājas grūti, bet arī gūstam egoistisku sirdsmieru. Rolands Ūdris to zina un smīn

Skyforger dārdēs un mirdzēs Mežaparkā

Mežaparka Lielajā estrādē Ziemeļrīgas kultūras apvienības rīkotā alternatīvās mūzikas cikla Ceļabiedri sezonas noslēguma koncertā 10. septembrī latviešu smagā metāla grupa Skyforger sniegs savu vienīgo šīgada koncertu Latvijā.

Svētceļojums

Niku Keivu pēc tikko piedzīvotajiem koncertiem kaimiņzemēs prasās kronēt par jaudīgāko no vēl sasniedzamajiem roka klasiķiem. Citi jau prom

Ja dziesmu nedzirdi, tās nav

Jēkabs Nīmanis (41) realizē savu ieceri papildināt latviešu kora dziesmu nošu krātuvi ar iepriekš šādā veidā vēl neizmēģinātām dziesmām – tās izskanēs koncertā Citu dziesmu svētki 6. augustā Valmieras teātra festivāla ietvaros.

Pēc Pixies devas – uz Lietuvu

Sliņķi, kodiet pirkstos! Viena no nozīmīgākajām pagājušā gadsimta nogales rokgrupām 26. jūlijā sniedza lielisku koncertu Viļņas Botāniskajā dārzā.

Pamazām jāpilina

Sekojot pūlim, klausītāji var arī neuzzināt, ka palaiduši garām vislabākās lietas, kas notiek tepat blakus. Kartupeļpalmas bumbuļi vairojas

Lai nepieņemtu strādāt bankā

Dziedātāja Aminata (29) ierakstījusi jaunu dziesmu albumu latviešu valodā, atceras Eirovīzijas pieredzi un gatavojas solokoncertam 4. augustā Andrejsalas kvartālā.

Visi esam kā pasažieri uz viena kuģa. Rīgā šovakar uzstāsies britu dziesminieks Passenger

Dažādās pasaules vietās redzot uz ielām vai metro stacijās spēlējošus lieliskus mūziķus, reizēm šķiet negodīgi, cik ļoti viņi būtu pelnījuši, bet netiek spēlēt arī uz lielākām skatuvēm. Tās pārņēmuši un nevēlas atstāt veiksminieki, kuri jau izsitušies, kaut varbūt nav ne tuvu tik ražīgi dziesmu autori kā Passenger, kurš gandrīz ik gadu izdod pa albumam. 21. jūnijā šis romantiskā folkroka dziesminieks uzstāsies koncertzālē Palladium savā jaunākā ieraksta Songs For The Drunk And Broken Hearted turnejas ietvaros.

Nekad neļauj man aiziet! Siguldā uzstāsies rokgrupa Placebo

Siguldas pilsdrupu estrādē 22. jūnijā sava jaunākā albuma Never Let Me Go turnejas ietvaros uzstāsies pirms divdesmit astoņiem gadiem dibinātā rokgrupa Placebo. Tā vienmēr ir spēlējusi mūziku, kas sajūtama ar visu ķermeni.

Vasaras festivālu ceļvedis

Izvēlies, kas esi – metāla vai folkmūzikas cienītājs, meklētājs vai vienkārši no ikdienas atpūsties alkstošais –, un brauc!

Pūt, vējiņi! jaunā iesaiņojumā

Liepājas atjaunotais koncertdārzs un tā apkārtne, piepulcējoties citām vēju pilsētas izklaides vietām, liek atcerēties vēsturisku mirkļu šarmu un jau gaida viesus.